טיפול בטרמיטים – המדריך המלא

הדברת מזיקים כמו טרמיטים ופשפשים אחרים מכותלי וחריצי הבית, לא כל כך מסובכת וכל שתצטרכו לעשות, הוא להבין מאיפה הם באים והיכן הם שורצים עם צאצאיהם. זו כבר התחלה של הדברה מעולה ואיש מקצוע ימגר את התופעה לצמיתות.

טיפול בטרמיטים – המדריך המלא |

הדרכים להיפטר מהטרמיטים הרבים מאוד. תוכלו לעשות זאת בעצמכם וכמובן להיעזר באיש מקצוע מיומן. מדביר מקצועי, ייטפל טוב יותר בטרמיטים המופיעים אצלכם בבית והוא יידע איך לגרום להם לא להתרבות יותר.

כימיקלים ישירים להדברת טרמיטים |

לצורך טיפול בטרמיטים, ניתן להשתמש בכימיקלים ישירים, שלא כמו קוטלי טרמיטים, בתוך הבית עצמו. אם אתם מזהים טרמיט ורוצים להרוג אותו מיד, זו הטכניקה בשבילכם. יישמו את קצף הכימיקלים ישירות לתוך סדקים, חללים וחריצים המהווים מקומות מסתור נהדרים לטרמיטים. 

הקצף חסר הריח יתרחב, ואז יתנדף, וישאיר אחריו שאריות שמרעילות את הטרמיטים ברגע שהם יגעו בו. שיטה זו אמורה להימשך כחודש או מעט יותר.

פיתיונות טרמיטים |

פיתיונות טרמיטים הם שיטה מוכחת. פיתיונות אלה, המותקנים סביב היסוד של הבית, והם מושכים טרמיטים שמחפשים מזון אל הרעל שבתוכו. הרעלן הזה, הפועל באיטיות, קוטע את הצמיחה וההתרבות הטבעית של הטרמיטים, והורג אותם. 

בגלל פעולתו המאוחרת של הרעלן, הטרמיטים הנגועים יחזירו את קוטל החרקים למושבה ויעבירו אותו לטרמיטים אחרים. זו דרך מעולה להיפטר מטרמיטים שידכם אינה מגעת אליהם.

לתיאום ריסוס נגד טרמיטים >>>

איך מוצאים מדביר מקצועי |

ברשת, ערכו השוואות בין כמה וכמה מדבירים ונסו לברר איתם על המקומות שבהם הם כבר עשו בדברה. כך, תוכלו לקבל חוות דעת טובה יותר על האופן שבו הם מתפקדים ומדבירים את המרחב שלכם. כך תוכלו גם לערוך השוואת מחירים ולפני בחירה בחברת הדברה.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
קידום באינסטגרם
אינסטגרם היא פלטפורמת מדיה חברתית פופולרית שבה אנשים משתפים תמונות וסרטונים. עם זאת, לא מדובר רק...
קרא עוד »
נוב 24, 2022
איך להתנהג כשהרכב עושה בעיות בכביש מהיר
קורה לא פעם באמצע נסיעה כאשר המכונית מתחילה לעשות בעיות. אם זה מצבר שמאותת על תקלה ואם זה מד הדלק...
קרא עוד »
יול 29, 2019
3 משחקי ODT שאולי לא הכרתם
כיום העולם בו אנחנו חיים הוא עולם הרבה יותר מורכב וסבוך ממה שהכרנו בעבר. כיום אם אנחנו רוצים להבטיח כי...
קרא עוד »
נוב 19, 2018