מגשי אירוח חלבי כשר בד"צ – הפתרון המושלם לאירוע שלכם

מגשי אירוח חלבי כשר בד"צ – הפתרון המושלם לאירוע שלכם

מחפשים קונספט ייחודי לאירוע שלכם מבלי להתפשר על כשרות? מעוניינים להרשים את האורחים שלכם עם אוכל כשר ברמה גבוהה? ארוחה חלבית כשרה בד"צ, זה מה שאתם מחפשים? הזמינו עוד היום מגשי אירוח חלבי כשר בד"צ ותיהנו מאירוע מושלם ברמת כשרות גבוהה ובלתי מתפשרת.

מגשי אירוח – גם מרשים וגם טעים

מגשי אירוח מעניקים לאירוע קונספט מדליק ועדכני המאפשר לאורחים לבחור בעצמם מה הם רוצים לאכול, כמה לאכול וליצור שילובים עצמאיים משלל המזון שמונח על המגשים. מלבד העובדה כי מגשי אירוח מהווים חידוש מרשים בתחום האירועים, הם מכילים אוכל טעים במיוחד וצורת ההגשה, מזמינה את כולם לבוא ולטעום.

מגשי אירוח – מה יש בהם?

מגשי האירוח פותחים חלון אפשרויות גדול לסוגי מזון שונים. ניתן לבחור במגשי ירק מעוצבים שמגיעים בתוספת של לחמים ומטבלים (ראו כאן), כמו גם מגשי גבינות קשות מסוגים שונים ובטעמים רבים. כמו כן, ישנם מגשים שמכילים מאפים שונים כמו בורקסים, פחזניות, לחמניות ממולאות וכדומה. וכמובן, שקיימים גם מגשי קינוחים המוגשים לקראת סיום האירוע. ניתן למצוא בהם פטיפורים ועוגות, וופל בלגי עם רטבים או גלידות טעימות.

מגשי אירוח – איך זה עובד?

בשונה מאירועי העבר, בהם הסתובבו מלצרים מעונבים וחילקו מנות לאורחים שישבו סביב השולחנות, הרי שכיום, מכילים האירועים האופנתיים ברים גדולים ומעוצבים ועליהם מונחים מגשים גדולים אשר מלאים בכל טוב הארץ. על יד המגשים מסודרים ערמות של צלחות בצורה מסוגננת ומושכת וכמובן סכו"ם וכפות הגשה. כל אורח ניגש לבר ובוחר להוריד לצלחתו את האוכל שהכי מוצא חן בעיניו. אין מלצר שעומד מעל ומבקש להחליט מהר, אלא כל אחד יכול לקחת את הזמן ולבנות לו מנה בנינוחות.

כתוב/כתבי תגובה