שינוע כימיקלים, כיצד נזהרים

הובלת כימיקלים עלולה להיות מסוכנת ולכן חשוב להיזהר. חשוב לדעת את הסיכונים בהובלת חומרים אלו. ישנם סוגים רבים ושונים של כימיקלים ולכולם יש סיכונים משלהם. חשוב לדעת איזה סוג כימיקל אתם מובילים וכמה אתם נושאים על מנת שתוכלו לנקוט באמצעי הבטיחות המתאימים.

הדרך הנפוצה ביותר לדליפה כימית במהלך ההובלה היא אם המיכל דולף או נשבר. אם זה קורה, חשוב לא להשתמש במים או בחול כדי לנקות את הדליפה, אלא אם כן הורה הממונה עליך או מגורם מקצועי. זה יגרום לפיצוץ כי מים וחול מגיבים עם כימיקלים מסוימים כמו נתרן הידרוקסיד ואשלגן חנקתי אשר יוצרים גזים מסוכנים שעלולים לחנוק אנשים באזור. לקריאה אודות מיכלי פוליאתילן

איך עושים את זה בצורה בטוחה? 

הובלת כימיקלים עלולה להיות משימה מסוכנת. יש הרבה דברים שאתה צריך להיזהר מהם, למשל:

– אל תעביר יותר מסוג אחד של כימיקל בכל פעם

– אל תעביר את אותו סוג של כימיקל ביחד

– ודא שהמכלים אטומים ומסומנים כהלכה

– שמור את המיכלים זקופים, לא על צדם או הפוך.

ישנם סוגים רבים ושונים של כימיקלים המועברים ברחבי העולם. אלה כוללים חומצות, אלקליות, דשנים וכימיקלים אחרים. ישנן מספר דרכים שונות להובלה.

הדרך הנפוצה ביותר להובלת כימיקלים היא ברכבת או במשאית. הסיבה לכך היא שזה יותר זול ובטוח מאשר משלוח שלהם דרך האוויר או דרך הים. אתה צריך לקחת בחשבון את המשקל בעת הובלת כימיקלים אלו כדי שתוכל למצוא פתרון עבורם לנסיעה בטוחה כמו מכונית טנק או משאית מכלית.

תמיד כדאי שתהיה לך תוכנית חירום לפני הובלת כל סוג של כימיקל שכן זה יעזור לך אם יש תאונה עם הכימיקל המועבר.

הובלת כימיקלים היא משימה מסוכנת. יש להגן על המטען מפני פגעי מזג האוויר והחומרים. ישנם סוגים רבים ושונים של הובלה לבחירה, בהתאם לסוג הכימיקלים שאתה מוביל. למידע נוסף עידן בי פלסטיקה

 

כתוב/כתבי תגובה