מדריך קרב מגע – איך יודעים לזהות מקצוען?

בענף של אומנויות לחימה בישראל אנחנו יכולים לראות כמה סוגים של מורים. אנחנו יכולים לראות מצד אחד מורים מעולים המחוייבים באופן מלא לעבודה שלהם. אנחנו יכולים לראות מהצד השני גם אנשי מקצוע שלא באמת יודעים את מלאכתם קשורה. מה שבסופו של דבר, יותר מכל דבר אחר, עלול לפגוע במתעמלים. כדי שגם אתם תוכלו לזהות האם המדריך שלכם הוא איש מקצוע מעולה יותר או פחות, ערכנו עבורכם רשימה שתעזור לכם לרכוש ביטחון בבחירות שלכם. 

כמה דרכים לזהות מדריך קרב מגע מקצועי 

אז באמת איך אפשר לדעת האם לפניכם עומד איש מקצוע היודע את מלאכתו, הנה הרשימה המלאה: 

 

  • מי שמכיר את התחום היטב ויודע לענות על שאלות: הרבה פעמים כדי להיות מדריך טוב חשוב מאוד להכיר ידע תיאורטי. ידע תיאורטי שכולל הבנה טובה של גוף האדם כמו גם היכרות עם המערכות השונות שבסופו של דבר מרכיבות את הגוף של כל אחד ואחת מאיתנו. מדריך קרב מגע מקצועי מקצועי הוא מי שיש לו את המידע הכללי הזה והוא יודע איך להעביר את הידע הזה דרך הגוף ודרך אימונים שיתנו את המענה הרחב ביותר עבור כל מתעמל. 
  • מי שמגן עליכם לאורך האימון: הדבר החשוב ביותר בכל סוג של אימון זה להגן על המתעמלים ולשמור על סביבת אימונים בטוחה. איש מקצוע מעולה הוא מי שמקפיד על כך, מקפיד לשמור עליכם לאורך כל הדרך. 
  • מדריך קרב מגע מקצועי הוא מי שרואה אתכם: כדי שתוכלו להגיע להישגים אתם צריכים להיעזר במי שמסוגל לראות אתכם. את היתרונות והחסרונות של הגוף שלכם כדי שתוכלו לממש את הפוטנציאל שלכם באופן הטוב ביותר. 

 

להרשמה לחוג קרב מגע בכפר סבא >>> 

כתוב/כתבי תגובה