כך תכנסו לבת מצווה שלכן בסטייל

כך תכנסו לבת מצווה שלכן בסטייל

תכנון והפקה לבת מצווה נמשך חודשים רבים וכולל אין ספור הצעות ואפשרויות כדי ליצור ערב מדהים ומיוחד. אחד הנושאים החשובים ביותר הוא הכניסה המרשימה של כלת השמחה לאולם. המטרה היא ליצור הפתעה מושלמת על ידי לבוש מיוחד או כניסה מרשימה ויוצאת דופן הכוללת שירה, ריקודים או כל מופע שיסחוף את הקהל ויגרום לכולם להתרגש.

תכנון הכניסה לאולם

השלב הראשון בתכנון הכניסה בסטייל כולל החלטה על הבגד. ברוב המקרים מדובר על שמלה לבנה בגזרה ייחודית. הדגמים הבלעדיים נמכרים אצל מעצבות טרנדיות או נתפרים על ידי תופרות בעלות מעוף ויצירתיות רבה.

מבנה השמלה נשמר בסוד עד הערב עצמו כדי ליצור את אפקט ההתפעלות בכניסה של כלת השמחה לאולם. הדבר ייצור הרבה מאד שמחה מההופעה יוצאת הדופן המציגה סטייל ייחודי וטעם נפלא בביגוד. בנוסף לכך, הגיעה מאפרת אשר איפרה את הנערה לחגיגה שלה, סרקה את שערה על פי בקשתה בשילוב כמה צמות ייחודיות , קוקו, שיער כאשר הוא אסוף לגובה, שיער פזור, או כל בקשה אחרת.

ברוב המקרים בשיער משלבים מספר קישוטים עדינים וצבעוניים היוצרים יחד תסרוקת מושלמת ויפהפייה שמרשימה מאד את הקהל כולו, בדיוק כפי שציפתה הנערה שיקרה.

מערכות לבוש לבת מצווה

רבות מהנערות מחליפות פעם או פעמיים ביגוד טרנדי לאורך האירוע. בתחילת הערב היא נוסעת עם חברותיה בלימוזינה המובילה אותן לאולם. הן נהנות מאווירה מחשמלת הכוללת מוזיקה מצוינת, פינוקים כמו שוקולדים, סוכריות גומי, פירות ועוד. מבחר בקבוקי שתיה בהתאם לטעמן של הבנות ולהרגשה של כוכבות בהוליווד.

לאחר ההגעה המלכותית לאולם ולפני הכניסה הכוללת את הshow  מחליפה הנערה את בגדיה ולובשת את הבגד הסטייליסטי שרכשה, הוא זה שיפתיע את קהל המוזמנים במיוחד לאור העובדה שהיא תשיר ותרקוד אתו.

ביגוד של המשפחה

להשלמת הנראות הטרנדית, ילבשו בדרך כלל בני המשפחה של כלת השמחה ביגוד התואם את הסטייל שלה אך בצבעים אחרים. השילוב הכולל של נראותם, יהפוך את הערב לתצוגה אופנתית של סטייל המזכיר תצוגות אופנה ארציות ובין לאומיות.

קראו עוד על: שירים לבת מצווה בהתאמה אישית

כתוב/כתבי תגובה