אמיר פרלמן: דברים שצ'י קונג יכול לעזור לכם רפואית

דברים שצ'י קונג יכול לעזור לכם רפואית

בעיות רפואיות עשויות לעצור לנו את החיים באמצע. רצינו לעשות, להספיק, לעבוד, לארגן – ולפתע בעיה רפואית צצה לה ומונעת מאתנו את הפעילות הזו. זו יכולה להיות פריצת דיסק שמגבילה את התנועה שלנו, שחיקת סחוס, בעיות לחץ דם ועוד מגוון רחב של בעיות שפוגעות בתפקוד הגוף שלנו ומביאות לכך שלא נוכל להמשיך את החיים על מתכונתם הרצויה לנו.

מה שצריך לדעת

אבל חשוב להבין כי בכל עת אשר אנחנו ניצבים מול בעיה בריאותית עלינו לזכור כי יש לנו כלים רבים שנוכל להיעזר בהם על מנת לשפר את המצב הבריאותי שלנו. כלומר, יש כל כך הרבה שיטות ריפוי וכלים רפואיים שיכולים להביא לנו מזור, קראו בנושא באתר של אמיר פרלמן בלינק. כך שנוכל להתגבר על הבעיה הרפואית הקיימת, ולשפר את ההרגשה הכללית שלנו. בסופו של דבר אפשר יהיה במקרים רבים להחזיר את שגרת החיים למהלכם הטבעי, ולשפר את ההרגשה שלנו. כי למען האמת כל בעיה בריאותית בגופנו מאותתת לנו על משהו שהגוף שלנו צריך. אם לא נתעלם ונטפל בו כראוי, התוצאות עשויות להיות נפלאות.

צ'י קונג, אמיר פרלמן וריפוי

אחת השיטות הוותיקות בעולם היא צ'י קונג. מדובר על שיטה סינית עתיקה  שסינים רבים בוחרים בה לטיפול בעצמם. הם אכן הצליחו לכל אורך השנים לשפר את איכות החיים שלהם ולרפא את עצמם מתופעות שונות באמצעות טיפול זה. ההצלחה הגדולה הזו מביאה לכך שהשיטה נפוצה ברחבי העולם, ומציעה גם לישראלים (ראו בקישור https://www.mqgisrael.com/workshops), אמריקאים ולתושבים במדינות אחרות בעולם לחוות תהליך ריפוי מדהים בטכניקה מיוחדת שיש לה הוכחות בשטח.

כיצד משיגים שיפור?

במידה ואתם סובלים מבעיה בריאותית כלשהי, כן, גם זו שיוצרת לכם מוגבלות בתנועה, חשוב יהיה כי תכירו את השיטה המדוברת בקורס צ'י קונג בירושלים ראו כאן. כי צ'י קונג היא שיטה נפלאה שמאפשרת לנו לעשות מדיטציה בתנועה ובכך להביא לתאי גופנו ביו אנרגיה. האנרגיה שמחיה את תאי הגוף שלנו, מחדשת אותם, ומביאה מזור וריפוי. לא פלא שמטופלים רבים בוחרים לתרגל מדיטציה תנועתית אשר מתקנת את זרימת האנרגיה ומביאה אותנו לאיזון ולבריאות.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
העולם עובר לקוסמטיקה טבעית – מה איתך?
כל אדם רוצה להיות כמה שיותר יפה וכמה שיותר מרשים. אין ספק כי יופי הוא קודם כל עניין של הרגשה פנימית...
קרא עוד »
מרץ 11, 2019
מה הם מדפים מודולריים?
מדפים מודולריים אלו הם מדפים שניתן להרכיב בקלות, כלומר עם ברגים ואומים, אשר ניתן להוציא ולחבר לפי...
קרא עוד »
אוג 23, 2021
דונאטס שאתם חייבים לחנוכה!
שומרי משקל היכנו! חג החנוכה מגיע ועמו הפיתוי לחטוף סופגנייה חמימה או דונאטס מפנק וצבעוני אשר הופכים...
קרא עוד »
נוב 17, 2018