אמיר פרלמן: דברים שצ'י קונג יכול לעזור לכם רפואית

דברים שצ'י קונג יכול לעזור לכם רפואית

בעיות רפואיות עשויות לעצור לנו את החיים באמצע. רצינו לעשות, להספיק, לעבוד, לארגן – ולפתע בעיה רפואית צצה לה ומונעת מאתנו את הפעילות הזו. זו יכולה להיות פריצת דיסק שמגבילה את התנועה שלנו, שחיקת סחוס, בעיות לחץ דם ועוד מגוון רחב של בעיות שפוגעות בתפקוד הגוף שלנו ומביאות לכך שלא נוכל להמשיך את החיים על מתכונתם הרצויה לנו.

מה שצריך לדעת

אבל חשוב להבין כי בכל עת אשר אנחנו ניצבים מול בעיה בריאותית עלינו לזכור כי יש לנו כלים רבים שנוכל להיעזר בהם על מנת לשפר את המצב הבריאותי שלנו. כלומר, יש כל כך הרבה שיטות ריפוי וכלים רפואיים שיכולים להביא לנו מזור, קראו בנושא באתר של אמיר פרלמן בלינק. כך שנוכל להתגבר על הבעיה הרפואית הקיימת, ולשפר את ההרגשה הכללית שלנו. בסופו של דבר אפשר יהיה במקרים רבים להחזיר את שגרת החיים למהלכם הטבעי, ולשפר את ההרגשה שלנו. כי למען האמת כל בעיה בריאותית בגופנו מאותתת לנו על משהו שהגוף שלנו צריך. אם לא נתעלם ונטפל בו כראוי, התוצאות עשויות להיות נפלאות.

צ'י קונג, אמיר פרלמן וריפוי

אחת השיטות הוותיקות בעולם היא צ'י קונג. מדובר על שיטה סינית עתיקה  שסינים רבים בוחרים בה לטיפול בעצמם. הם אכן הצליחו לכל אורך השנים לשפר את איכות החיים שלהם ולרפא את עצמם מתופעות שונות באמצעות טיפול זה. ההצלחה הגדולה הזו מביאה לכך שהשיטה נפוצה ברחבי העולם, ומציעה גם לישראלים (ראו בקישור https://www.mqgisrael.com/workshops), אמריקאים ולתושבים במדינות אחרות בעולם לחוות תהליך ריפוי מדהים בטכניקה מיוחדת שיש לה הוכחות בשטח.

כיצד משיגים שיפור?

במידה ואתם סובלים מבעיה בריאותית כלשהי, כן, גם זו שיוצרת לכם מוגבלות בתנועה, חשוב יהיה כי תכירו את השיטה המדוברת בקורס צ'י קונג בירושלים ראו כאן. כי צ'י קונג היא שיטה נפלאה שמאפשרת לנו לעשות מדיטציה בתנועה ובכך להביא לתאי גופנו ביו אנרגיה. האנרגיה שמחיה את תאי הגוף שלנו, מחדשת אותם, ומביאה מזור וריפוי. לא פלא שמטופלים רבים בוחרים לתרגל מדיטציה תנועתית אשר מתקנת את זרימת האנרגיה ומביאה אותנו לאיזון ולבריאות.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
בחירת חנות התאורה הנכונה: מפתח להבהרת החלל שלך
בשאיפה להאיר את הבתים ומקומות העבודה שלנו, הבחירה היכן לרכוש את התאורה שלנו היא לא רק עניין של נוחות;...
קרא עוד »
פבר 05, 2024
מה זה קוניזציה של צוואר הרחם?
האם שמעתן אי פעם על קוניזציה של צוואר הרחם? אולי אחת מחברותיכן סובלת מהבעיה? ומה זה בכלל אומר? כאן...
קרא עוד »
נוב 07, 2021
ללמוד לנגן בגיטרה בכל גיל
ללמוד לנגן בגיטרה זה לא רק מהנה, אלא גם יכול להיות מתגמל. אם אתה רוצה ללמוד לנגן בגיטרה, כדאי להתחיל...
קרא עוד »
ספט 16, 2022