הסיפור מאחורי הסמלים של בית הספר

הסיפור מאחורי הסמלים של בית הספר

בעידן ממותג כשלנו, בו לכל חברה, עמותה, פרויקט ואירוע יש סמל, גם בתי הספר מצטרפים לחגיגה וכל בית ספר גאה בסמל משלו. זה הסמל שמסמל את בית הספר. בסמל זה עושים שימוש רב. הוא מודפס על החוזרים של בית הספר, הוא נחקק על השלט שמותקן בכניסה לבית הספר. וכמובן – מופיע על חולצות התלבושת של התלמידים.

השתייכות

במרבית בתי הספר בארץ נדרשים התלמידים להופיע לבית הספר כאשר הם לבושים בחולצת תלבושת עם סמלים לבית ספר. חולצה זו תכלול על פי הכללים את סמל בית הספר. כך שכל התלמידים יהיו לבושים באופן אחיד, וכולם יחושו שייכות וחלק מבית הספר. את הסמל רקמו בעבר מעל החולצה, בשנים האחרונות עברו לאופציה של  לוגו בתי ספר להדפסה על החולצות, כאשר שינויים רבים מתרחשים בתחום, וכיום יש טכניקות הדפסה איכותיות מאוד, אשר מאפשרות לנו ליהנות מחולצה מודפסת עם סמל עמיד לאורך זמן. גם בכביסות הסמל אינו מתקלף במהירות.

הפתרון העכשווי: לוגו דביק חד פעמי

אך אם עד כה נדרשים התלמידים לרכוש פריטי לבוש מיוחדים עבור בית הספר, מכיוון שלא מתאים ולא מוצלח ללבוש בגדי בית ספר המודפסים בלוגו בית הספר בכל מקום. אלו פריטי לבוש לבית הספר בלבד. הרי כיום יש פתרון גאוני אשר מאפשר לתלמידים לעשות שימוש באותם פריטי לבוש בבית הספר ואחר הצהריים וגם בימות חופשה. כיצד? פשוט מאוד. מדובר על לוגו דביק אשר מודפס על גבי מדבקה מיוחדת אשר מצמידים אותה לחולצה. המדבקה יציבה ומחזיקה מעמד על החולצה. לאחר תום השימוש מסירים את המדבקה ונהנים מחולצה חלקה שאפשר לצאת אתה לכל מקום.

הסמל שאני חלק ממנו

סמל בית הספר שמופיע על החולצות מאחד את השורות ויוצר מציאות בה כל התלמידים הם חלק מהממסד. כל אחד לחוד וכולם יחד רשומים באותו בית ספר ולומדים על אותו ספסל לימודים. כולם כפופים לאותה מרות ומנהלים את יום הלימודים שלהם בהתאם לכללים הנהוגים במקום. כך האווירה מאוחדת וכל התלמידים מכירים את מקומם. סמל בית הספר מאחד את השורות ומשייך את התלמידים לבית הספר.

כתוב/כתבי תגובה