המשחקים המובילים לאקס בוקס בשנת 2022

קונסולת אקס בוקס וואן היא אחת המובילות בעולם מבחינת גיימרים ובשנת 2022 ייצאו לשוק משחקים חדשים. הקונסולות מיועדות לכל הגיאים ותמיד ניתן למצוא משחק חדש ולהיעזר בציוד המתאים כדי ליהנות מהחוייה, לבד או במשותף. האביזרים הנלווים מאפשרים צילומים ושיתוף תמונות ברשתות החברתיות, וכך החווייה מועצמת. לפני שתתחילו לשחק כדאי להשיג ציוד מתאים, הכולל אוזניות ג'ויסטיקים וכל מה שתרצו. גודל שאינו מתאים יעיק על השחקנים ויפגע בחוויה ואיש אינו מעוניין בכך. המשחקים מופיעים במגוון נושאים וכל אחד מוזמן לבחור את המועדף עליו. ישנם משחקי ספורט, מלחמה, קראש, פורטנייט ורבים אחרים.

המשחקים המובילים

המשחקים המובילים בתחום הספורט הם FIFA 22  לחובבי הכדורגל, NBA  לחובבי הכדורסל, וגם פורמולה 1 ו-WRC למי שמתלהב מספורט מוטורי. משחקי הספורט המוטורי מדמים מגוון מסלולים ומדינות ואפשרות לנהוג במגוון כלי רכב. משחקי הרפתקה כוללים את פורטנייט, ONE LITTLE NIGHTMARES, PAW PATROL, סמולטור לטיסה ואחרים. אפשרויות נוספות הן משחקי מלחמה כמו MORTAL COMBAT, או משחקי ריקוד כמו JUST DANCE. אם אתם רוכשים משחק כמתנה, חשוב להתאים אותו לנמען, לברר לאיזה גילאים הוא מיועד, באיזה שפות אפשר לשחק והאם הוא מיועד לשני המינים או רק לאחד מהם. בדיקות כאלה יחסכו לכם זמן וכסף וגם עוגמת נפש במקרה שהמתנה לא תמצא חן בעיני המקבל.

כיסא גיימינג כבר יש לכם? עוד לא? בקרו באתר >>>

פנייה לספק אמין

יש בשוק מספר ספקיות משחקים ולכן חשוב לברר האם החברה שפניתם אליה מעניקה שירות מלא עבור המשחקים שרכשתם. חשוב לקבל תשובות מלאות מנציגי המכירות שלה וגם מידע על מעבדת תיקונים למקרים של תקלה. בלי ספק אמין אתם עלולים לקבל ציוד משחקים ברמה ירודה ולשלם עבור החלפתו לאחר תקלה.

כתוב/כתבי תגובה