הספר אתהלך

הספר אתהלך

הספר אתהלך נחשב לאחד הספרים המעניינים והמרתקים ביותר בתקופה האחרונה. מדובר על ספר הנכתב על ידי הרב אהרן מרגלית, אשר מגולל את סיפור החיים האישי שלו. מדובר על סיפור מעורר עוצמה והזדהות, שלא ניתן להישאר אדישים אליו. הסיפור מתרכז בלא מעט מצבים קשים שהרב נאלץ להתמודד עימם, כמו למשל שיתוק, גמגום, שכול, אובדן וכמובן קשיים כלכליים קשים במיוחד. הסיפור יכול לגרום לכל אדם להתרגש ואף לדמוע, היות והוא מגולל את סיפורו של אדם צנוע, אשר עבר לא מעט בחיים שלו ועדיין הצליח לשמור על אופטימיות ושמחת חיים. הספר אינו מבקש לעורר תחושה של רחמים בקורא, אלא להעניק לו כוח ועוצמה להתמודד עם כל קושי וכל בעיה.

החשיבות של הספר אתהלך

כאמור, מדובר על אחד הספרים החשובים ביותר, אשר נכתבו בתקופה האחרונה, היות והספר מציג את סיפורו של הרב ומציג את יכולות ההתמודדות שלו. הספר מעניק לקורא כוח והשראה, היות ואם הרב הצליח להתמודד עם סיטואציות כל כך קשות וכל כך עצובות, הרי שכל אחד יכול להצליח להתמודד עם בעיות היומיום שלו. המטרה של הספר היא לחזק את הקורא ולאפשר לו לגלות את הכוחות הפנימיים שלו. הספר אינו עוסק בהטפה, אלא מציג את סיפור החיים של הרב בצורה המפורטת ביותר. מדובר על סיפור חיים מרתק, כזה שלא ניתן להניח בצד. הסיפור הינו אמיתי לחלוטין, הרב לא ניסה לטשטש את הפרטים השונים, אלא הדגיש אותם ותיאר את השתלשלות האירועים המדויקת. מדובר על רב מכר, אשר תורגם לשש שפות שונות.

לסיכום, הספר אתהלך הינו ספר מיוחד במינו, אשר מציג את סיפורו של הרב לפרטי פרטים. זהו ספר חובה עבור כל מי שמעוניין לקבל השראה ולגלות את העוצמה הפנימית שלו.

כתוב/כתבי תגובה