הנוקמים – הרבה יותר מסרטים

עולם הקולנוע השתנה לגמרי עם השנים. אם בעבר, היה נהוג להוציא סרט לאקרנים, וכל מי שהשקיע בו היה יכול להרוויח ממכירת כרטיסים ולאחר מכן ממכירתו לערוצי טלוויזיה לצורך שידור לקהל הרחב, הרי שאמצע שנות השבעים בערך, נוספו דרכים נוספות בעזרתן אפשר להרוויח מסרטי קולנוע, זאת על ידי מכירת מוצרים הקשורים לסרט. 

עם השנים, העולם הזה השתנה בצורות נוספות, למשל, על ידי יצירת סרטי המשך המבוססים על הסרט הראשון. אחד השינויים המשמעותיים הקושרים במובנים מסוימים את שני הדברים שהצגנו עד עכשיו, התרחש בעשור האחרון עם יצירת היקום של מארוול ובמרכזו סדרת הסרטים "הנוקמים". 

חברת מארוול היא חברה אשר אחראית על סדרות הקומיקס הגדולות ביותר בארצות הברית בעשרות השנים האחרונות. ביניהן, סדרות ספיידרמן, קפטן אמריקה, ת'ור ועוד. במהלך השנים נעשו ניסיונות להפוך סדרות אלו לסרטי קולנוע, אך בלי קשר אחד לשני. בשנת 2012 הכל השתנה. 

מה זה הנוקמים ואיזה שינוי הוא יצר בקולנוע?

סדרת הנוקמים שהחלה בסרט הראשון בשנת 2012 בקולנוע, יצרה למעשה את היקום של מארוול, הכולל מספר גיבורי על שהתאגדו ביחד להציל את העולם. במשך השנים מאז, החברה הפיקה גם סרטי המשך לנוקמים (עד היום יצאו ארבעה סרטים ואמורים לצאת עוד שניים בשנת 2025), וכן סדרות סרטים לכל דמות ודמות בנפרד. בנוסף  לכך, החברה מפיקה שורה ארוכה של סדרות טלוויזיה המבוססות על דמויות שונות. למעשה כמעט כל דמות שמופיעה בחוברות הקומיקס השונות, זכתה לסדרה ו/או סרט. 

כל זה כמובן, מלווה באינספור מוצרים המוצעים למכירה, הן עבור ילדים והן עבור בני נוער ומבוגרים. למעשה, מארוול יצרה עולם שלם סביב אותן דמויות, אשר קהל גדול מכל העולם מעוניינים להיות חלק וליהנות ממנו.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מתי הוא הזמן הטוב ביותר לאיטום הגג?
איטום גגות הוא חלק חשוב בטיפול בחורף. מומלץ לאטום את הגג לפני ירידת הגשם הראשון הראשונה כדי למנוע...
קרא עוד »
ספט 20, 2022
כך נארגן אירועי עסקי עם אווירה אחרת
הפקה של אירוע עסקי יכולה להפוך לכאב ראש, במידה ולא יודעים כיצד להפיק אירוע מיוחד ושונה מכל האחרים. רוב...
קרא עוד »
אוק 17, 2019
3 פרמטרים חשובים לבחירת כריות שינה
ההמלצה לתינוקות שנולדים היא שינה ללא כריות שינה. שינה על הגב או על הצד. ככל שחולף הזמן והם גדלים,...
קרא עוד »
דצמ 27, 2021