תקשורת בינאישית –  למה היא כל כך חשובה? 

תקשורת בינאישית –  למה היא כל כך חשובה? 

כבר מהרגע שבו אנו נולדים אנחנו עסוקים בתקשורת בין אישית. זה מתחיל עם ההורים שלנו וממשיך עם האחים, הדודים והסבים ומשם התקשורת שלנו ממשיכה אל הגן , אל בית הספר היסודי, במוסדות הלימוד השונים, בצבא, באוניברסיטה במקום העבודה בכל מקום אחר שבו אנו נמצאים בחיי היום יום שלנו. 

ללא תקשורת בין אישית לא היינו יכולים להביע את הרצונות שלנו – לפחות לא בעולם מודרני מתקדם – לכן חשוב לדעת כיצד מתקשרים על הצד הטוב ביותר. 

אז מה צריך לדעת על תקשורת בינאישית?

בתחילה חשוב להבין שמדובר  בכלי חשוב מאוד לייעול החיים לבניית מערכות יחסים, להצלחה בקריירה או בכל סיטואציה אחרת שאתם נקלעים אליה. תקשורת בינאישית טובה תאפשר לכם להצליח במשימות להגשים יעדים והיא תנתב לכם את הדרך הנכונה לכבוש לבבות, להצליח במערכות יחסים וזוגיות, לנהל משפחה ולעבור את כל מה שהחיים מזמנים על הצד הטוב ביותר. 

אבל האם אפשר ללמוד תקשורת בינאישית?

בוודאי! תקשורת בינאישית היא שלומדים ואפשר לעשות את זה באמצעות הרצאות של מומחים בתחום, כמו אודליה יקיר.

כאשר אתם לומדים תקשורת בין אישית אתם לומדים יותר על עצמכם, על התגובתיות שלכם, על היכולת שלכם לנתח מחשבות ורגשות כמו גם להבין סיטואציות ובכך לנהל את את החיים הרבה יותר טוב. 

לסיכום תקשורת בין אישית זה דבר חשוב שאין לפסוח עליו לכן יש כל הזמן לשים לב להקניית כישורים בתחום וליהנות מחיים הרבה יותר איכותיים. מידע נוסף באתר https://www.odeliayakir.co.il/

כתוב/כתבי תגובה