לוח קליעה למטרה – מהם החוקים של המשחק?

לוח חיצים הוא משחק שאפשר לשחק בו עם חברים ובני משפחה. זה משחק שבו אתה זורק חצים על לוח, מנסה להשיג את מירב הנקודות. ישנם סוגים שונים של לוחות חצים, כמו לוח הבולסי, שבאמצעו יש את עין השור. 

יש גם משחקי לוח שבהם זורקים חץ לעבר בלונים, דמויות פלסטיק קטנות וחפצים אחרים. ילדים או מבוגרים יכולים לשחק חצים עם לוחות חצים. משחקי לוח חצים כוללים זריקת חצים לעבר חתיכת מתכת משולשת (בדרך כלל פליז) בצורת יהלום או ריבוע המחוברים לקיר או משובצים באדמה על שלוש רגליים.

איך נראה לוח קליעה למטרה?

לוח חיצים מורכב בדרך כלל משלושה חלקים: שתי חתיכות עץ ארוכות או פלסטיק המחוברות בחתיכות עץ קצרות יותר המכונות "עצים". הרווחים בין העצים נקראים "שערים" ויש שער אחד בכל קצה של הלוח. מטרת המשחק היא לצבור נקודות על ידי פגיעה במטרה עם החצים שלך (הטבעת המרכזית).

המטרה מותקנת על הלוח באמצעות תושבת מתכת המחליקה לתוך החורים. התושבת לרוב מאובטחת באמצעות ברגים ודסקיות כך שניתן להתאים אותה לגובה ולמרחק.

מה החוקים של משחק קליעה למטרה?

קליעה למטרה היא ספורט הדורש דיוק ודיוק. הכללים של קליעה למטרה הם פשוטים וקלים לביצוע. כללי הקליעה למטרה משתנים בהתאם לסוג המטרה בה משתמשים בתחרות. הכללים של משחק קליעה למטרה הם פשוטים מאוד, אבל עדיין יש אסטרטגיה מעורבת בכל חלק בו, כך שבגדול, אפשר לומר כי הכללים די דומים במרבית הלוחות;

– השחקנים מקבלים מטרה ואקדח.

– השחקן צריך לירות במטרות המופיעות על המסך.

– השחקן מקבל נקודות עבור כל מטרה שהוא פוגע ומפסיד נקודות עבור כל מטרה שהוחמצה.

מחפשים מתנה לגבר? אל תפספסו >>>

כתוב/כתבי תגובה