בצק סוכר

עוגות יום ההולדת של היום הן לא העוגות שהיו פעם, כך שאפשר למצוא עוגות בשלל עיצובים מיוחדים ומעניינים שנראות מגרות עוד לפני שבכלל טעמנו אותן. הסיבה לכך נמצאת בקישוטים שאפשר להוסיף לעוגות, בפרט אם מדובר על עוגות גדולות וחגיגיות כמו עוגות ימי הולדת. בין הקישוטים שאפשר ליישם על עוגות כאלה, קישוטי בצק סוכר הם הפופולריים והאהובים ביותר.

בצק סוכר הוא בצק ייעודי לציפוי ולקישוט של עוגות, והוא מורכב לרוב מאבקת סוכר, ג'לטין, מים, שומן מוקשה ולפעמים גם חלבון ביצה – כשכל המרכיבים הללו יוצרים יחד שכבת בצק עבה ועמידה מספיק כדי לשמש כציפוי דקורטיבי של עוגות.

מה אפשר לעשות עם בצק סוכר?

המהות המרכזית של בצק סוכר היא לקישוט של עוגות, אך כמובן שמדובר על קישוט אכיל לחלוטין שכיף לשלב יחד עם אכילת עוגה מכל סוג. באמצעות במצק סוכר אפשר לעצב כל קישוט שעולה על הדעת, וליישם אותו על קינוחים כמו מאפינס אישיים או לעצב כל דמות וצורה שרוצים מבצק סוכר כדי לשדך אותם כקישוט לקינוח מתוק.

בצק סוכר – להכין לבד או לקנות מוכן?

בשונה מבצקים רגילים, בצק סוכר מורכב מחומרי גלם המעניקים לו חוזק ועמידות כדי שהוא יוכל לצפות ולקשט קינוחים בצורה אידיאלית. לכן קיימת אפשרות להכין לבד בצק סוכר, או פשוט לחסוך את העבודה ולרכוש בצק סוכר מוכן במגוון צבעים, גדלים ואפשרויות.

היכן אפשר למצוא בצק סוכר למגוון שימושים?

כיום אפשר למצוא בצק סוכר כשר שמיועד לקישוטים, ציפויים ומגוון עיצובים עבור קינוחים כשהוא מגיע באריזות סגורות ומאפשר שימוש חלקי ואחסנה של הבצק שנותר. כדאי לרכוש בצק סוכר ייעודי רק מחנויות מקצועיות המתמחות באפייה, כך שנוסף למגוון סוגי הבצק שאפשר למצוא ניתן להיות בטוחים שמדובר במוצר איכותי.

מחפשים קישוטי עוגה? היכנסו >>

כתוב/כתבי תגובה