כל הסיבות לקנות גם לילדה שלכם בובה של ספיידרמן

כל הסיבות לקנות גם לילדה שלכם בובה של ספיידרמן

בעבר החלוקה בין בנים לבנות באה לידי ביטוי כבר בגילאים הצעירים ביותר. מלבד ההפרדה הברורה בצבעים גם בצעצועים הייתה חלוקה מאוד מדויקת. עגלה ובובה הן משחקים עבור ילדות ואילו מכוניות וכלי מלחמה הם עבור הבנים. עם השנים חלו שינויים רבים אשר השפיעו גם על תחום הצעצועים לילדים וכיום יותר ויותר הורים בוחרים לאפשר לילדיהם ליהנות מקשת רחבה יותר של משחקים המיועדים לבנים ובנות כאחד.

בובת ספיידרמן- גם לבנות?

השוק מוצף במגוון רחב של צעצועים ובובות. לא רק בובות בד מתוקות לילדות קטנות אלא גם בובות המיועדות עבור בנים כמו בובות של גיבורי על. אך גם בנות יכולות לשחק בדמויות אלו. אם אתם שואלים את עצמכם למה לקנות לבת שלכם את הבובה ספידרמן והנה מספר סיבות:

  • כיום האמירה הבולטת היא שאין כל הבדל בין בנים לבין בנות והחלוקה המגדרית כבר מגיל ילדות משפיעה גם על החיים הבוגרים של הילד ומסמנת כי ישנן טריטוריות מסוימות אליהן בנות לא יכולות להיכנס כאשר בפועל זה לא נכון.
  • גם בנות יכולות לאהוב גיבורי על ולהתחבר לדמויות בעלות כוחות ייחודיים ולכן אין ספק כי בובת ספיידרמן יכולה לתת גם לילדה קטנה הרגשה שהיא גדולה.
  • בסופו של יום בובה היא בובה, היא נעימה למגע ומרגשת ומספקת הנאה מרובה ללא כל קשר לדמות.

על בנים ועל בנות

בדור בו הבדלים מגדריים כבר אינם פופולריים חשוב שנחנך את ילדינו כבר מגיל קטן שהכול פתוח והכל מותר ואין שום צבע או משחק אשר מגדיר אותנו חוץ ממה שאנחנו באמת אוהבים.
ולכן קניית בובות כח פיג'יי ובובות ספיידרמן לבת שלכם תאפשר לה להבין כי מה שהלב שלה אוהב ורוצה זה מה שבסופו של דבר הכי חשוב.

כתוב/כתבי תגובה