בידוריות – אילו שימושים נוספים יש לה מלבד קריוקי

בידוריות – אילו שימושים נוספים יש לה מלבד קריוקי

רובנו חושבים על בידוריות בהקשר של מסיבות קריוקי או לחילופין שכנים מעצבנים, אך למעשה יש כל כך הרבה מעבר לשימוש הפשוט והבנאלי הזה. למעשה מדובר על מכשיר אחד שמכיל בתוכו את כל האלמנטים הדרושים לצורך מסיבה מוצלחת במיוחד. לא חייבים להשתמש בה כדי לשיר קריוקי עד אמצע הלילה ולשגע את השכנים, היות וניתן בהחלט להשתמש בה גם למטרות חיוביות יותר. זוהי למעשה קופסא שמכילה בתוכה רמקול איכותי, מיקרופון עוצמתי וכמובן יכולת להשמיע מוסיקה איכותית ולא רק את הזיופים של החברים והמשפחה. ניתן היום למצוא בידוריות נטענות, אשר יהיו מושלמות עבור פיקניק משפחתי או אפילו מסיבת טבע באמצע היער. בכל מקרה, חשוב להבין כי מדובר על מכשיר מעולה, בעל שימושים רבים שאינם מתמקדים בקריוקי.

כל מה שחייבים לדעת לגבי בידוריות

קודם כל, כדאי להדגיש כי עניין מערכות הגברה והסאונד הפך להרבה יותר משמעותי באירועים השונים, כך שכמעט בכל אירוע ניתן למצוא בידורית בשטח רחבת הריקודים. במקרים כאלו מדובר על בידוריות ברמה גבוהה, אשר מסוגלות להפיק איכות סאונד איכותית ומקצועית. כמו כן, ניתן למצוא בידוריות מסוגים שונים בבתי הספר, אשר משמשות את הצוות בטקסים מיוחדים, ערבי ריקודים, חגים ועוד. ניתן למצוא חברות רבות שמייצרות ומשווקות בידוריות מסוגים שונים בטווח מחירים משתנה. בידורית איכותית יותר, תהיה ברמת גימור גבוהה יותר והיא תאפשר איכות סאונד טובה יותר לצד אפקטים מיוחדים. ניתן למצוא היום בידוריות ניידות ונייחות, כאשר הבידוריות הניידות יהיו קלות משקל ולרוב יגיעו עם גלגלים מובנים. בידוריות אישיות לעומת זאת, נועדו במיוחד כדי להגביר את עוצמת הדיבור, ולכן הן יתאימו יותר למרצים ולמנחים, ופחות לנגינה או לשירה.

ניתן למצוא בידוריות שונות באתר http://ms2000.co.il/, בעלות עוצמה ואיכות סאונד משתנות. בידורית בעלת איכות סאונד גבוהה, תתאים במיוחד למי שמעוניין לשיר ולנגן, לעומת זאת, מרצים ומדריכים יעדיפו בידוריות בעלות איכות סאונד פחותה אך בעלות עוצמה גדולה יותר. כמובן שהדיבוריות השונות נבדלות זו מזו במותג שלהן, בגודל שלהן, ביכולות הטכניות שלהן וכמובן בסוגי הרמקולים השונים שמותקנים בהן. חשוב שכל אחד יבחר את המוצר המדויק ביותר עבור המטרות שלו.

כתוב/כתבי תגובה