כך תלמדו לגלוש עם גלשן איזון

כך תלמדו לגלוש עם גלשן איזון

אוהבים לגלוש? מכורים לים, הבריזה והאדרנלין? אין מה להתפלא. בעבור גולשים מקצועיים, הים הוא גן עדן, אין מדובר כאן רק בספורט, אלא באווירה כולה. אולם, בכדי לדעת לגלוש ולנצל את היכולות הגופניות, יש ללמוד את התחום.

גלשן איזון

בחנויות גלשנים וציוד ספורט ימי תוכלו לרכוש גלשן איזון, חומר הגלם ממנו הוא עשוי זה עץ ויש לו גלגל, כך שניתן להתאמן על "יבש", עוד טרם נזרקים למים העמוקים. זוהי שיטת אימון מצוינת אשר גם מעלה את הביטחון העצמי בכל הקשור ליכולות הגלישה שלכם. אין מים, אין גלים מסוכנים, כל שיש הוא להתאמן כמה שיותר.

גלשן איזון – בשביל מה צריך?

הגלישה בים היא באמת כיף גדול שלעיתים אפילו לא ניתן לתאר אותו במילים, אולם אי אפשר לזרוק למים מיד את כל מי שרוצה להיות גולש מקצועי. חשוב גם לדעת, בכדי להיכנס עם גלשן לים, נחוצות יכולות שונות כמו עמידה עליו ושיווקי משקל.

כל היכולות הן נלמדות, ובכדי להביא את הגולש לטריטוריה האמיתית – הים, חייבים להשתתף באימונים רבים וקשים. לעיתים קורים מקרים לא נעימים כמו בליעת מי ים, זאת בשל שיווי משקל שאיננו אופטימאלי, עם הזמן רק הולכים ומשתפרים.

גלשן איזון מכין אתכם לכניסה למים

רק באמצעות גלשני איזון ניתן להתחיל ולהתאמן כך שתוכלו להבטיח לכם לא רק גלישה מקצועית יותר, אלא את היכולת לשבת עליו, לעמוד ולשפר גם את שיווי המשקל. כמו כן, בכדי לגלוש בים, חשוב מאוד לחזק את השרירים, חוסר שיווי משקל לא יאפשר לכם לגלוש, שכן סביר להניח שלא תצליחו להתאים את הקצב האישי שלכם לגלשן. המטרה העיקרית – באמצעות הפעילות, המתאמן יוכל סוף סוף לעמוד ולהתייצב על הגלשן. למידע בנושא אביזרים לבאלנס בורד

כתוב/כתבי תגובה