מעשנת גז או מעשנת פחמים

מעשנת גז או פחמים

אירוח חברים ובני משפחה לארוחה בשרית היא עניין מקובל בימינו והמארחים מעוניינים כמובן להציע לאורחים בשר טעים ואיכותי. לשם כך הם משתמשים במכשירים אחר נועדו להשביח את הבשר. אחד מהם הוא מעשנת. באמצעות מעשנת ניתן להפוך את הבשר למעושן, דהיינו פריך ונימוח ביחס למקובל וכמובן שגם טעים יותר. עישון בשר מעיד על השקעה ותשומת לב ויוסיף למוניטין שלכם. העישון מתבצע באמצעות מעשנת, כלומר מכשיר שבו מניחים את הבשר לבישול בתוספת עשן וזה מתאים בעיקר לעוף, בשר בקר וכבש. העישון משדרג את הטעם ומרחיק חיידקים ולכן הפך לפופולרי כל כך.

בבואכם לבחור מעשנות באתר טולמן, תצטרכו לבחון מגוון רחב של מעשנות ולהכיר את היתרונות מהחסרונות שלהן. הכלל הראשון הוא כמובן רכישה רק מספק אמין ורק מעשנת של יצרן ידוע ובעל שם, בתוספת תעודת אחריות ממנו. ככל שהאחריות ניתנת לפרק זמן ממושך יותר – כך האמינות נחשבת לגבוהה יותר. בירור לגבי חלקי חילוף יסייע לכם להבין מה תהיינה העלויות במקרה של תקלה והאם בכלל ניתן יהיה להחליף חלקים שיצאו מכלל שימוש. מגוון המעשנות כולל מעשנות גז ומעשנות פחם וכן מעשנות אופקיות ואנכיות. עליכם להביא בחשבון את מימדי הגינה או המרפסת שלכם כדי למנוע תקלות מביכות. לפני העישון צריך לדעת מהו פרק הזמן המומלץ עבור סוג הבשר שבחרתם ליישן מאחר שהוא משתנה ויש הבדל למשל בין עוף לאנטרקוט.

כמו כן יש לבחור בין מעשנת גז למעשנת פחמים, להכיר את היתרונות והחסרונות של כל אחת מהן ולהתאים את הבחירה לצרכים שלכם. בשני המקרים כדאי כמובן לבחור ספק אמין ויצרן ידוע כמו שבחרתם בין שלל החרמשים בשוק את האחד שלכם. מעשנת פחמים נחשבת למקצועית יותר וכזו שהתוצאה של עישון הבשר בתוכה איכותית וטעימה יותר. יחד עם זאת מעשנת פחם אינה מתאימה לכל אחד מאחר שהפעלתה דורשת תוספת קבועה של פחמים, שלא נמצאים בהישג יד של כל אחד, וגם תחזוקה שוטפת וידע מקצועי בהפעלה וויסות טמפרטורה. למתחילים בעישון בשר מומלץ לעבוד עם מעשנת גז שנחשבת נוחה יותר לתפעול, ומצריכה הרבה פחות ידע טכני מאשר מעשנת פחמים.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
איך כותבים קורות חיים
לא פעם אנשים שואלים אותנו איך כותבים קורות חיים בצורה מקצועית ורלוונטית. ובכן קורות חיים הכתובים...
קרא עוד »
נוב 15, 2021
מצבת אבן
מצבות אבן הן סוג של מצבת קבורה העשויה בדרך כלל מאבן. הם שימשו לראשונה במצרים העתיקה, אך כיום הן משמשות...
קרא עוד »
יול 27, 2022
אביזרים וצעצועי מין שיוסיפו לכם ריגוש לזוגיות
המאמר באדיבות https://www.irooms.co.il/ אין דבר יותר חשוב לכל אדם מאשר הזוגיות שבה הוא נמצא ועל כך אין מחלוקת....
קרא עוד »
יונ 26, 2019