מעשנות – חוויה קרניבורית מושלמת

מעשנות – חוויה קרניבורית מושלמת

אחת מההנאות של משפחות רבות בתקופה בה מזג האוויר הופך להיות נעים יותר, היא החוויה באירוח של חברים ומשפחה בחצר הבית. לאחר החורף הקריר והגשום בו הסתגרנו בעיקר בין כתלי הבית, הגיע הזמן לצאת החוצה אל הגינה, לנקות מעט את שיירי העלים שנשרו בתקופה הקרירה ולהכין את המקום לאירוח נעים וכיפי.

ניתן לאבזר את חצר הבית עם מגוון פריטים מיוחדים, שימושיים ויפים כמו פינות ישיבה במתחם מוצל בגינה, מתקני משחקים לילדים שיוכלו ליהנות בשעות הערב או בסופי שבוע, וגם להוסיף אביזרים מדליקים שבאמצעותם ניתן לשדרג את חווית האירוח לארוחות משותפות ומיוחדות. הפתרון המושלם לארוחות בחצר הבית הוא ארוחת ברביקיו עם מעשנת איכותית.

מהם היתרונות של מעשנות

מעשנה היא מכשיר מיוחד המיועד להכנה של מזון באמצעות תהליך של עישון המזון. בדרך הזו מתקבלים מאכלים עם טעם ייחודי ומודגש, הודות לעשן הרב שנוצר במכשיר במהלך עבודתו. באמצעות המעשנת ניתן להכין מגוון מזונות טעימים כמו בשרים, דגים, גבינות וגם ירקות בטעמים מעושנים ומיוחדים.

היתרון המרכזי של מעשנות הוא הטעם המיוחד שמתקבל לאחר ההכנה של המזון בתוך המכשיר. תהליך עישון המזון ידוע בתכונותיו לשימור איכותי יותר של המזון, כך שבאמצעות העשן הרב שנוצר משבבי העץ במכשיר המזון עובר תהליך פסטור למניעת התרבות חיידקים על המזון. אך למרות זאת, מאכלים שנעשים במעשנת גרין אג אינם מחזיקים זמן רב, מכיוון שהם נחטפים מיד בסיום הכנתם בגלל טעמם הייחודי.

סוגי מעשנות

כיום ניתן למצוא שני סוגים עיקריים של מעשנות ביתיות המיועדות לחצר הבית, מעשנת גז ומעשנה חשמלית. מעשנת הגז פועלת על גז ובעלת עוצמת מבער חזקה במיוחד. מכיוון שמעשנה כזו מתחממת במיוחד, היא בעלת דופן עבה במיוחד לבידוד מושלם של החום בתוך המכשיר.

מעשנה חשמלית פועלת על חשמל כך שהיא מסוגלת להגיע לטמפרטורת חימום גבוהה במיוחד תוך זמן קצר. ישנן מעשנות חשמליות מתקדמות במיוחד שניתן לשלוט עליהן מרחוק באמצעות אפליקציה ייעודית בטלפון, וכך ניתן לתכנת את עוצמת ההפעלה של המעשנה מכל מקום ובכל זמן.

כתוב/כתבי תגובה