קופה חכמה לייעול המסעדה שלכם 

קופה חכמה לייעול המסעדה שלכם 

קופה בימינו יכולה לעשות הרבה יותר מאשר אך ורק קליטה של תשלומים, במזומן, בשיקים או בכרטיסי אשראי. על ידי הטמעה של קופה חכמה במסעדה שלכם, תוכלו לייעל את העסק במגוון דרכים, בעת ובעונה אחת. 

הקופה שעוזרת לנהל את העובדים 

הרעיון של קופה חכמה נשען לא רק על פיצ'רים כמו מסך נוח או שימוש בצבעים בולטים בכפתורים שונים. בנוסף, ניתן להטמיע כחלק מהקופה אל אלמנטים של תוכנות ניהול ותפעול במלוא מובן המילה. לדוגמא, באותה מערכת אפשר למצוא של שעון נוכחות ומודולים שעוזרים בניהול צוות עובדים, החל מרמת העובד היחיד וכלה ברמת צוות המסעדה כולה.

מקל את התנהלות העובדים והמלצרים 

הסוג החכם של הקופה מאפשר ליצור שרטוט שמקל על המלצרים ועל צוות העובדים בקבלת הזמנות והגשה לפי אזורים, שולחנות וכדומה. הקופה תומכת בהדפסת הזמנות לפי צורך. 

מיפוי אפקטיביות המסעדה 

ברגע שאתם מפעילים במסעדה שלכם קופה חכמה, אתם יכולים לבדוק בקלות אם התחושה שלכם לגבי היעילות העסקית נכונה ומה צריך וכדאי לשפר. ניתן לבדוק את האפקטיביות של שולחנות ואזורים ועד רמת המסעדה בכללותה. בנוסף, הקופה מאפשרת לנהל את המלאי, לדעת מה צריך להזמין, ממי ומתי. 

כלים לניהול מערך משלוחים במסעדה 

אם המסעדה שלכם מוציאה משלוחים, כדאי להשתמש בכל הפוטנציאל של קופה חכמה, לטיפול בכל מערכת המשלוחים שלכם. ניתן להסתמך על היסטוריית לקוחות ומשלוחים קבועים, לייעל את סידור המשלוחים והוצאת שליחים. 

ניהול קשרי לקוחות ומועדונים 

דרך טובה לייעל את המסעדה היא לשים דגש על קשר קבוע עם הלקוחות. קופה חכמה תומכת בדרכים שונות בצעד החשוב הזה. למשל, הקמת מועדוני לקוחות. עדכון חוות דעת לצורך שיפור חווית השירות. צבירת נקודות ללקוחות וחיבור למועדוני לקוחות חדשים. למידע נוסף ברק קופות ממוחשבות

כתוב/כתבי תגובה