קורס סקיפרים

קורס סקיפרים

סקיפרים – מי לא רוצה או חושק לגלוש על סקיפר ולדלג על גלים גבוהים ומטורפים בים הפתוח והסוער? נראה שככל שחולפים השנים, יותר ויותר אנשים מאמצים לעצמם אטרקציות ייחודיות ועל אחת מהן – הסקיפרים –  נרצה לדבר היום.

קורס סקיפרים 

אוהבים ים? מה עם קצת גלים? סקיפרים, הם בדיוק מה שאתם צריכים להכיר אם אתם רוצים להביא את יכולות האקסטרים שלכם לגבהים חדשים.

קורס סקיפרים ייחודי מסוגו, יכול להביא לכם את ההנאה שתמיד רציתם לעצמכם. כך, תוכלו להרגיש הרבה יותר הנאה וריגוש ולחוות חוויה בלתי ניתנת לשיעור. גלישה בים, היא תמיד יותר מעניינת וכיפית מאופציות חווייתיות אחרות, והיא מציעה את כל מה שחשוב לגולשים.

היתרונות הבריאותיים של מי הים בגלישת סקיפרים 

גלישה בסקיפר, טובה למצב הרוח שלכם, והיא יכולה לשפר את בריאותכם באופן מהיר ונכון. הדבר היחיד שמי הים אינם עושים, הוא הלחות. אבל זה אפילו לא חיסרון לעומת היתרונות העצומים של מה שהים כן מביא לגולשים בו.

מי ים, יכולים להיות תרופה טבעית מעולה, הן למצב הרוח שלכם והן, לבריאותכם הפיזית. הוא מעורר את גופנו ומקדם את תחושת הרווחה שהגולשים על סקיפרים מכירים היטב. 

למה זה כל כך חשוב? 

אז מה מכילים מי ים שהם כה חשובים? במים, יש 3.5 אחוז מלח (נתרן כלורי). במילים אחרות, עבור ליטר אחד של מים, אתם מקבלים 35 גרם מלחים. ואז חלקים קטנים של מגנזיום, סולפט וסידן.

למרות שעדיין זה לא הוכח מדעית, תלסותרפיה, משתמשת במי ים ומוצרים מבוססי ים העשויים מאצות, מלח ימי ובוץ, כדי לסלק בעיות עור. אולי זה לבד, יספק לכם עוד סיבה טובה לגלישה על סקיפרים.

 

ראו גם: קורס סקיפרים מחיר

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
איך בוחרים נגן סקסופון – 5 טיפים למתעניינים
הבחירה בנגנים או הרכב ג'אז כמו זה היא לא תמיד בחירה כל כך קלה וכל כך פשוטה. האומנים הם לא כל אחד באותה...
קרא עוד »
מרץ 04, 2021
שיעורי גיטרה – זה הזמן ללמוד לנגן
ללמוד לנגן על גיטרה באופן עצמאי זוהי משימה שיכולה להיות לא פשוטה בכלל – אין מי שיצביע עבורכם על...
קרא עוד »
דצמ 01, 2021
מה הקשר בין מגנזיום לאוטיזם?
אתם בטח מכירים את המגנזיום ואת תפקידיו, אך במידה ולא הרשו לנו להסביר לכם בקצרה. המגנזיום הוא מינרל...
קרא עוד »
אוק 24, 2019