אביזרי מין – המדריך למתחילים

אביזרי מין – המדריך למתחילים

רוצים להתחיל להשתמש באביזרי מין? החלטה טובה! כיום יש צעצועים למבוגרים בלינק הזה שמעצימים את העונג המיני ומספקים שעות של הנאה גם בשימוש יחידני וגם עבור בני זוג. מי שרוצה לשדרג פלאים את העולם המיני שלו, יכול לבחור מגוון רחב של אביזרי מין. אבל עם מה כדאי להתחיל? הנה רשימה של אביזרים למתחילים: 

ויברטור צועד בראש

כמעט כל אישה מכירה את המוצר הבא. ויברטורים הם חלק מעולמן של נשים כבר יותר ממאה שנה, והם עברו גלגולים רבים. כיום אפשר להתחיל להשתמש בוויברטור קטן כמו רוקט פוקט המזערי ולאחר מכן לעבור למוצרים גדולים יותר בעלי עוצמות רטט מגוונות. בכך אפשר להתענג בכל פעם שרוצים. 

דילדו בגודל מתאים

גם דילדו הוא מוצר ותיק שהחל את דרכו עוד לפני המאה הקודמת! בעבר היו משתמשות נשים בילדו מחומרים קשיחים – מה שנתן הנאה חלקית. כיום יש דילדו מגומי או מסיליקון רפואי שמדמה איבר מין גברי בצורה מושלמת ובכך מאפשר חדירה טובה יותר גם לגברים וגם לנשים. 

התחלה אנאלית

כמעט כל אחת ואחד יודעים שבאמצעות חדירה רקטלית אפשר להשיג המון! כיום אפשר לבחור חרוזים אנאליים שניתן להחדיר ממש בקטנה ובקצב המתאים לכם, ולאחר מכן להנות מהגדלת טווחי ההחדרה בעזרת פלאג אנאלי. המוצר מתאים בעיקר למי שרוצה להנות מאורגזמות כפולות גם בעת עינוג עצמי וגם בזמן יחסי מין מלאים. 

לסיכום, שלושה אביזרי מין למתחילים מסוג זה, הם כאלה שכל אחד חייב להחזיק במגירה. באמצעות הזמנה דיסקרטית ומהירה כל אחת ואחד יכול לשדרג את חיי המין ולהשתמש באביזרים מתקדמים עבור מקסימום הנאה. 

 

כתוב/כתבי תגובה