מצבר שנפ- המצבר המומלץ ביותר

מצבר שנפ- המצבר המומלץ ביותר

מצבר הרכב מספק את האנרגיה לצורך הנעת הרכב. בלתי אפשרי להניע את הרכב ללא מצבר תקין שכן, הוא זה שמחולל את ההצתה שמציתה את הדלק בתא הבעירה של המנוע ואף מספק את האנרגיה למערכות החשמליות של הרכב. מצבר לרכב חייב להיות איכותי מאוד מתוקף תפקידו החשוב והמשמעותי ברכב. קיימים כיום מצברים שונים שנמכרים בישראל, כאשר חלקם מיוצרים על ידי יצרנים ישראלים. אחת מהיצרניות המוערכות ביותר בתחום המצברים היא שנפ. מדובר על יצרנית שמייצרת את כל סוגי המצברים הקיימים לכל סוגי הרכבים.

למה דווקא מצבר שנפ?

לא מעט אנשים שמחפשים מצבר שואלים את עצמם: מדוע דווקא מצברי שנפ ? התשובה היא מאוד פשוטה: מדובר על מצבר איכותי מאוד, יש לו תפוצה רחבה בכל המוסכים בארץ, הוא זמין והשירות ניתן על ידי החברה, הסוכנים שלה, המוסכים המורשים לפעול על ידה ועוד. לא פעם החברה מציעה מחירים אשר בהחלט מקילים על הרוכשים. ניתן למצוא שני סוגי מצברים לרכב שמיוצרים על ידי החברה. האחד מגיע עם פקקי פלסטיק שיש לפתוח על מנת לבדוק את מפלס המים שבתאים והשני סגור ואין צורך לטפל בו. יש בו חלונית אינדיקציה שמשנה את הצבע שלה כאשר המצבר נחלש. שני הסוגים של המצברים מיוצרים עם בקרת איכות גבוהה מאוד, הם איכותיים, חזקים ונחשבים לטובים מאוד.

אחראיות על מצברי שנפ

לכל מצבר שנפ מוענקת אחראיות חברה בתנאים שנקבעים על פי השיקולים של החברה. האחראיות ניתנת למספר שנים מתאריך הייצור שמוטבע על המצבר או מסומן עליו בדרך אחר. מכיוון שכל מוצרי החברה של solomycar נמכרים בכמויות רבות, כל המוצרים שמוצעים למכירה הם חדישים ומיוצרים זמן קצר מאוד לפני השיווק שלהם. אין ספק כי מצבר שנפ מהווה את הבחירה הטובה ביותר כיום לכל בעל רכב שמחפש מצבר איכותי, חזק ואמין עם אחראיות של חברה אמינה ובעלת מוניטין.

כתוב/כתבי תגובה