כיסא בטיחות – דגשים לבחירה נכונה

כיסא בטיחות – דגשים לבחירה נכונה

הבן הראשון שלכם נולד ואתם רוצים לקנות לו כיסא בטיחות לרכב? אם כך, ברור מדוע אתם מנסים לבחור את הכיסא הטוב ביותר. מה שכן, אם כל העולם הזה של כיסאות בטיחות לרכב זר לכם, עלול להיות שתלכו לאיבוד כאשר תנסו לבחור את הכיסא המתאים. לכן ההמלצה הכי טובה שנוכל לתת לכם היא לבדוק תחילה את השטח ולא לקבל החלטה שרירותית, כי אם יש משהו שלא כדאי לקחת בו סיכונים מיותרים זה נושא הבטיחות בנסיעה. מתלבטים איך בוחרים את הכיסא הנכון? הינה לפניכם כמה פרמטרים שכדאי לשים לב אליהם: 

  • היצרנית: אם יש דבר שכדאי לשים לב אליו כשאתם רוצים לקנות כיסא בטיחות לרכב, זו השאלה איזו חברה ייצרה אותו. יש כמה שחקניות ראשיות בשוק בתחום הזה ולכן רצוי שתבדקו היטב במי אתם בוחרים. 
  • הנוחות: האם מדובר על כיסא שרוב ההורים מעידים על כך שהוא נוח לילדיהם? 
  • העיצוב: האם הכיסא נראה לכם יפה? האם אפשר לבחור בין כמה וכמה צבעים שונים?
  • האחריות: האם תקבלו אחריות על הכיסא שאתם קונים? לכמה זמן היא נמשכת? 

תו התקן: לא קונים כיסאות בטיחות לתינוק, ושום מוצר אחר לתינוקות, בלי תו תקן. 

כמה תשלמו על הכיסא? 

לבסוף, עוד פרמטר שכמעט כל אדם שרוצה לקנות כיסא בטיחות ירצה להתייחס אליו, זו השאלה כמה זה עולה. זה בהחלט נכון לומר שיש כאן גם עניין של שיווק, כי ככל שהחברה שייצרה את הכיסא יותר מוכרת ובעלת מוניטין, כך המחירים שלה יהיו גבוהים יותר. מצד שני, בוודאי תשמחו לדעת שגם בתחום הזה תוכלו לא פעם למצוא מבצעים נהדרים. זה אומר שגם אם מצאתם את הכיסא הטוב ביותר עבור הבן שלכם, רצוי יהיה לבדוק האם אפשר להשיג אותו במקום אחר במחיר יותר נוח. שימו לב שגם את המוצרים השונים הללו שמיועדים לתינוקות,למשל טיולונים, אפשר להזמין היום באינטרנט, וזה בהחלט כדאי. אתם חוסכים כך לא רק כסף, אלא גם זמן רב ומאמץ, אז למה לשלם יותר בחנויות הפיזיות אם אונליין זה משתלם יותר? 

כתוב/כתבי תגובה