חדר בריחה בראשון לציון – איך לבחור חדר טוב?

חדר בריחה משפחתי

חדר בריחה בראשון לציון היא אחת מהאטרקציות היותר מלהיבות של השנים האחרונות. למעשה היא נחשבת לאטרקציה כל כך פופולרית ומלהיבה שאותו בנאדם יכול לבקר בעשרות חדרי בריחה שונים בכל חלקי הארץ. בין אם אתם גרים באזור המרכז ובין אם אתם מבקרים באזור המרכז במהלך החופשה שלכם ומחפשים חדר בריחה כאטרקציה מרתקת ומעניינת אנו מזמינים אתכם למתחם מיסתורי בראשון לציון ליהנות מחדרי בריחה בלתי נשכחים.

מתי נצא לחדר בריחה?

חדר בריחה היא אטרקציה מלהיבה לכל המשפחה. כלומר שגם ילדים ובני נוער בעלי חוש לחידות וכאלה שאוהבים אתגרים יכולים להשתתף (בחדרי בריחה קלים יותר) וגם אנשים מבוגרים יותר יכולים להשתתף (למעט חדרי בריחה בסגנון אימה שעשויים לכלול קטעים מפחידים ומרגשים שבהם האנשים המבוגרים יצטרכו לחתום על תצהיר שאין בעיות לב וכד'). ניתן לשלב חדר בריחה משפחתי כאטרקציה מלהיבה במהלך חופשה באזור מסוים בארץ, לנסוע במיוחד כשרוצים לצאת לבלות מעט עם בני/בנות הזוג שלנו או עם החברים וכו'. ניתן כמובן גם לארגן ימי הולדת במקום ולספק אטרקציה מלהיבה לכל האורחים לפי קבוצות וחלוקה לכמה חדרי בריחה בו זמנית.

המדדים לבחירת חדר בריחה טוב:

  • גיל המשתתפים – שימו לב לגיל המומלץ או הגיל המינימלי לחדר הבריחה שאתם רוצים להיכנס אליו. אם אתם מתכוונים להגיע עם כל המשפחה, כלומר שגם ילדים קטנים עשויים להיכנס אתכם לחדר, אולם רמת הקושי בו לא תאפשר להם באמת השתתפות ריאלית והשתלבות בעלילה הם עשויים להשתעמם מהר ולהרוס לכם את החוויה.
  • כמות המשתתפים – כמות המשתתפים במרבית חדרי הבריחה בארץ היא 2 עד 6 משתתפים בדרך כלל. אם אתם אוהבים ללכת עם בני הזוג שלכם לבד עשו זאת ואל תצרפו עוד זוג או שניים של חברים. שימו לב שיש חדרי בריחה שזוג יתקשה מאוד לסיים אותם בזמן ועוד כוח אדם בהחלט יעזור.
  • רמת קושי – בחירה ברמת קושי לא מתאימה לכם עשויה להרוס לכם את החוויה. אם אין לכם ניסיון בחדרי בריחה לכו על חדרים קלים בהתחלה והתקדמו בסולם דרגות הקושי מפעם לפעם.
  • עלילה – בחרו בעלילה שבהחלט מעניינת אתכם שגם תוכלו להיכנס אל האווירה והתפאורה וגם תתרום לכם יותר עניין בפתרון החידות והתקדמות במשחק.
כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
למה לקנות דירה ביוון?
לברי המזל שבינינו יש דירה בארץ אבל רבים יודעים כי חלום הדירה כאן הולך ומתרחק. לעומת זאת, דווקא את...
קרא עוד »
אוג 17, 2021
קצת על תופעת הזוהר הצפוני
תופעת הזוהר הצפוני היא תופעת טבע שמתרחשת באיסנלד. זו תופעת טבע שנוצרת בעת שקיים בחגורת ואן הלן מצב של...
קרא עוד »
ינו 14, 2019
3 ארוחות דיאטטיות קלות להכנה
אנשים נוטים לחשוב כי ארוחות דיאטטיות אינן טעימות. אולם כאן נשבור את המיתוס ונביא לכם מתכונים של 3...
קרא עוד »
נוב 21, 2021