הפסקת נשימה בשינה – מה ניתן לעשות עם זה?

הפסקת נשימה בשינה – מה ניתן לעשות עם זה?

הרבה אנשים לא מודעים לעובדה שיש קשר הדוק בין נחירות לבין הפסקת נשימה בשינה הרבה פעמים בעיית נשימה מתחילה בנחירות ומסתבכת לכדי מצב של הפסקת נשימה בשינה. הפסקת נשימה בשינה עלולה להיות מסוכנת. כאשר היא הופכת נהית חמורה יותר היא עלולה להיות בעיה מסכנת חיים.

הפסקת נשימה בשינה היא לא גזירה לכל החיים

 רבים חושבים שבעיית הפסקת נשימה בשינה היא גזרה לכל החיים, ושזאת תופעה שצריכים להתרגל לחיות איתה. אבל היום יש שיטות שמאפשרות לכם לטפל בתופעה של הפסקת נשימה בשינה לא חייבים להשלים עם הדין. ולחיות עם תופעה זו אחת הפתרונות הטובים שהוכחו מחקרית הם שיטת בוטייקו.

מהי למעשה שיטת בוטייקו?

 נשימה בריאה בשיטת בוטייקו היא שיטה בה אתם לומדים תרגילי נשימה מיוחדים. אלה תרגילים מצוינים שאפשר לעשות בכל מקום שבעצם מלמדים אתכם איך לחזור לנשימה נכונה וטובה יותר. בשיטה זו טופלו עשרות אלפים בכל רחבי העולם והיא הוכחה כבטוחה ויעילה על ידי מוסדות רפואה ומחקר רבים. אתם לומדים לנשום נכון ובריא יותר וזה מביא לידי פתרון של בעיות נשימה רבות כמו אסטמה השיטה מסייעת גם במקרים של נחירות, מסייע במקרים של יובש בפה הגורם לנשימה לא נכונה וכמובן מסייעת לבעיית הפסקת נשימה בשינה. 

יתרונות שיטת בוטייקו

שיטת בוטייקו זו שיטה טבעית בטוחה שלא מחייבת אתכם לקחת תרופות שונות. היא לא מחייבת אותכם להשתמש במכשירים לא נוחים. אתם לומדים לטפל בבעיות נשימה בעצמכם. השיטה של בוטייקו היא לא שיטה חדשה, זו שיטה הקיימת מעל 60 שנה ולכן היה זמן מספיק לבדוק את היעילות שלה ואת הבטיחות שלה. היא סייעה להרבה מאוד אנשים והצילה מטופלים רבים מבעיות נשימה שונות.

כתוב/כתבי תגובה