כמה זמן לוקח להחלים מניתוח אף?

כמה זמן לוקח להחלים מניתוח אף?

הפנים שלנו הם סוג של כרטיס ביקור שמסייע לנו להתחבר אל אנשים ואל הזדמנויות. זו הסיבה שמביאה רבים מאיתנו להשקיע לא מעט ביצירה של מראה אסתטי ונעים לאזור של הפנים, אבל מה קורה כאשר האיבר המרכזי לא משתלב למראה הרמוני? ניתוח אף הוא דרך ליצור את האף המושלם, רק צריכים להבין כמה זמן לוקח להחלים מהניתוח הזה טרם הגיבוש של ההחלטה לכאן או לכאן.

מתכוננים אל הניתוח

לפני שעושים ניתוחי אף יש הקדמה שנעשית על ידי המטופל עצמו שבודק איך התהליך עובר ויש גם הכנה שנעשית על ידי הרופא המטפל שצפוי לבצע את הניתוח שאחרי הכל מבוצע בהרדמה מלאה. שם יש הנחיות להפסקה של כדורים הפסקה של עישון וכניסה אל צום לפני הניתוח עצמו.

זמן הניתוח עצמו משתנה לי המורכבות של הניתוח לכל אדם ואדם אבל הזמן של ההחלמה הוא כזה שמחולק למקטעים של החלמה של מספר שבועות עד להחלמה מלאה שאורכת מספר חודשים. מבחינת חזרה לשגרה ואל מקום העבודה ניתן לעשות זאת כבר במהלך אותו השבוע, כאשר כל אחד חוזר לשגרה באופן שונה, בהתאם לסוג העבודה והרצון להישאר בבית לכל הפחות עד אשר יוסר הסד שעל האף…

ההחלמה מניתוח האף

ההחלמה מניתוח אף מתחילה במעבר אל חדר בו המנותח מתאושש ולאחר שהכל עובר בצורה טובה הוא ממשיך אל עבר תהליך החלמה בבית עצמו. כאבים וגם אף נפוח לאחר הניתוח הם דבר נורמלי לחלוטין שבהם מטפלים בעזרת משככי כאבים. מלבד זאת זה די צפוי לראות נפיחות של המקום כולל סימנים כחולים כתוצאה מהניתוח שבוצע. כל אלה מחלימים בתוך שבועיים שלושה אז מתחילים לגלות את המראה החדש שילך ומתעצב ככל שחולפים השבועות והחודשים הקרובים.

 

כתוב/כתבי תגובה