איך בוחרים סקסופוניסט מומלץ לחתונה

איך בוחרים סקסופוניסט מומלץ לחתונה

כשאנחנו מחליטים לארגן חתונה, אנחנו יודעים שהאורחים שלנו מצפים שתהיה איזו הפתעה, אטרקציה ייחודית. כך נהוג כמעט בכל החתונות ועל כן יש איזו ציפייה בקרב האורחים, אם הם מגיעים לחתונה, שתהיה להם איזו אטרקציה מסוימת שתנעים את זמנם.

אחת האטרקציות האפשריות שאנחנו יכולים להזמין דרך אתר מוסיקאלי, זה סקסופוניסט אשר ינגן באירוע שלנו. אנחנו יכולים לבחור נגן מקצועי שינגן בזמן קבלת הפנים וילווה את האורחים עד לשלב הטקס, אנחנו יכולים גם לבקש ממנו ללוות אותנו בנגינה אל החופה, וכן אנחנו יכולים לבקש ממנו שילווה אותנו ביציאתנו מהחופה. במידה וזה לא מספיק לנו, אז תמיד אנחנו יכולים לסכם איתו לפני האירוע, שבין הטקס לאוכל או בשלב מאוחר יותר, הוא ייתן לקהל הופעה קצרה.

כעת השאלה, כיצד אנחנו בוחרים סקסופוניסט מומלץ לחתונה וכן באיזה סגנון היינו רוצים שהוא ינגן בחתונה שלנו. מן הסתם שאלת הבחירה מגלמת בתוכה מספר פרמטרים. ראשית, אנחנו צריכים לדעת שמדובר בנגן מקצועי, מוכשר, נגן שמנגן בסקסופון כמה מספר שנים ואין לו שום בעיה לעמוד מול קהל ולנגן.

שנית, אנחנו צריכים למצוא נגן שמתמחה בסגנונות מוזיקה שונים או לפחות כאלה שמדברים אלינו. סביר להניח שאנחנו נרצה שהוא ינגן בסגנון מעניין, בסגנון שיעורר את הקהל. זה יכול להיות ג'אז, זה יכול להיות רוק, בלוז, ביפ-פופ או סגנונות אחרים. חשוב שזה יהיה משהו מעניין, ייחודי, משהו שמתאים לאווירה ויאפשר לאורחים שלנו לרקוד וליהנות.

שלישית, אנחנו צריכים לשבת איתו לפני האירוע, זאת על מנת שהוא ילמד להכיר אותנו, ילמד להכיר את הקונספט של האירוע, מה אנחנו מצפים ממנו וכיצד אנחנו מצפים ממנו להתנהל. זה חשוב, מאחר ואנחנו לא רוצים שהוא ישלב באירוע שלנו מוזיקה שתגרום לאורחים שלנו להשתעמם.

כמובן שעלינו לסגור את כל העניינים הפרוצדוראליים והלוגיסטיים לפני האירוע, בין אם זה אומר, מתי הוא אמור להגיע, מתי הוא אמור להתחיל לנגן, מתי הוא אמור לסיים, ועוד. כל דבר כזה אמור להשתלב בתכנון של האירוע ולהתאים לתוכנית שלנו, על מנת שהכל יתנהל בצורה אופטימאלית.

כתוב/כתבי תגובה