קורס שמאות מקרקעין

קורס שמאות מקרקעין

רוצים להיות שמאי מקרקעין שעושים הרבה כסף? מעוניינים ללמוד את אחת מהמקצועות היותר איכותיות שיש כיום? יש לנו כמה דברים לספר לכם על כך. קורס שמאות מקרקעין הוא הרבה יותר ממה שאתם חושבים..

קורס שמאות מקרקעין 

כדי להיות שמאים בעלי שם, כאלה שירצו את המילה שלהם בכל תחום שבו מעוניינים לקבל הערכת שמאות, תצטרכו לקחת קורס שמאות מקרקעין. אם אתם מרגישים מחוברים למקצוע הזה, יש לנו כמה דברים לספק לכם על כך.

מעבר לסכומי הכסף שגדולים שתוכלו להרוויח בתור שמאי מקרקעין, אנחנו בטוחים שזהו מהקורסים שייקחו את הקריירה שלכם כמה צעדים קדימה.

מהי שמאות מקרקעין? 

שמאות מקרקעין, היא הערכה מקצועית ללא משוא פנים לגבי ערך הנכס. שמאות, משמשת כמעט תמיד בעסקאות קנייה ומכירה ונפוצה גם בעסקאות מחזור (קראו בנושא בדפי האתר של מכללת אפיק שם לומדים את התחום)

בעסקת רכישה ומכירה, נעשה שימוש בשמאות כדי לקבוע אם מחיר החוזה של הבית מתאים בהתחשב במצב הבית, מיקומו ותכונותיו. בעסקת מחזור, הערכה מבטיחה למלווה כי הוא אינו מעביר ללווה יותר כסף משווי הבית.

חוקים בשמאות מקרקעין 

האפליה בנושא הלוואת משכנתא היא אינה חוקית. אם אתם חושבים שהפלו אתכם לרעה על רקע גזע, דת, מין, מצב משפחתי, שימוש בסיוע ציבורי, מוצא לאומי, נכות או גיל, יש צעדים שאתם יכולים לנקוט בהם. 

צעד כזה, הוא הגשת דו"ח ללשכת ההגנה הפיננסית לצרכנות או למשרד השיכון והפיתוח העירוני בישראל.

המלווים רוצים לוודא שהלווה אינו לווה יתר על המידה עבור נכס מסוים, מכיוון שהבית משמש כבטוחה למשכנתא. אם הלווה יכנס לעיקול, המלווה ימכור את הבית כדי להחזיר את הכסף שהשאיל. השמאות מסייעת לבנק להגן על עצמו מפני הלוואות שיכולות להיות בעייתיות להמשך.

כתוב/כתבי תגובה