הפרסום ברדיו  עובד – יתרונות הפרסום ברדיו

הפרסום ברדיו עובד – יתרונות הפרסום ברדיו

לא מעט בעלי עסקים וארגונים מפרסמים באפיקים שונים, ובין היתר גם ברדיו. למרות שבעבר חשבו שהרדיו הוא מדיום ארכאי, הרי בהחלט ניתן לומר שרדיו הוא כלי נצחי, ולו בשל העובדה שהוא כלי התקשורת המרכזי במהלך נסיעה ברכב.

התפתחות הרדיו הפכה אותו לאפיק שיווק פופולארי

כאמור, נסיעה ברכב ואפילו באוטובוס, מלווה, ברוב המקרים, בהאזנה לרדיו, כך שבניגוד לכלי תקשורת אחרים, הרדיו הוא אמצעי על זמני. עם זאת, כיום, כשקיים רדיו אונליין, המשדרים, הפרסומים והתוכניות הפכו לנגישים יותר, ולו כי ניתן להאזין דרך הטלפון הנייד, מכל מקום ובכל זמן.

מכאן בהחלט ניתן לטעון כי הרדיו הוא אחד מאפיקי השיווק האידיאליים עבור בעלי עסקים רבים, ולו כי הוא מתכתב עם המהפכה הדיגיטלית שחלה בעשור האחרון.

מהם יתרונות הפרסום ברדיו?

ובכן תחילה, מדובר בהאזנה אגבית, כלומר רבים פותחים את הרדיו ומאזינים לתוכניות ולמשדרים השונים, תוך כדי פעולות נוספות, אם זה במהלך נהיגה או אפילו במהלך שעות העבודה. מכאן, הרי שהחשיפה לפרסומות היא גבוהה באופן ניכר.

האפשרות לפרסם ברדיו מעניקה הזדמנות ליצור פרסומת קליטה, אם זה באמצעות שיר או באמצעות סלוגן קליט – מה שמהווה יתרון משמעותי על פרסומים ברשתות החברתיות, וכן גם פרסומים בטלוויזיה. שואלים מדוע? למעשה בטלוויזיה ישנה אפשרות להקליט תכנית, לדלג על פרסומות וכו', ואילו ברדיו לא. משום שמדובר בהאזנה אגבית, המאזינים מאזינים גם לפרסומות.

אפיקי שיווק ב2020

אין ספק שהרדיו נכנס לרשימת אפיקי השיווק האידיאליים לשנת 2020, זאת לצד אפיקי שיווק דיגיטליים כמו פרסום ברשתות החברתיות, קידום אתרים בגוגל, פרסום באפליקציות ועוד. הרדיו ללא ספק כאן כדי להישאר, ולמרות שמדובר בכלי תקשורת ארכאי יחסית, הוא עדיין מהווה אדמה פורייה לבעלי עסקים ומפרסמים, ולו בשל מכלול יתרונותיו.

כדאי להתייעץ עם חברות פרסום שונות ומנוסות בתחום, על מנת ליצור את הקמפיין הנכון ביותר בעבור העסק שלכם, בין אם תעשו זאת באמצעות הרדיו ובין אם באמצעות אפיקי שיווק אחרים. כך תוכלו למנף את הפרסום ולהגדיל את החשיפה שלכם. בהצלחה!

כתוב/כתבי תגובה