ריהוט ציבורי – ככה תשדרגו את השכונה

ריהוט ציבורי

כחלק מריהוט השכונה, כדאי מאוד להביא אל תשומת ליבכם גם ריהוט מסוג אחר. לא זה הקלאסי והמוכר אלא יותר את החדשני, המושחז, העגלגל והמשונה כביכול. ריהוט חדשני ומתקדם יכול להפוך את אזור לגוריכם למשהו הרבה יותר מעניין.

ריהוט ציבורי – ככה תשדרגו את השכונה 

לפעמים כדי לייפות אזור או שכונה מסוימת, לא צריך בהכרח לשנות את כל מראה הרחוב ולהשקיע מיליונים בשיפוצו ולטרטר תושבי שכונות שלמות בעבודות שיפוץ בלתי נגמרות אלא מספיק לשנות משהו ממש קטן אך בולט, כדי לקבל את הרושם הכה נחוץ – לשינוי.

חלק מאותו רעיון לשינוי האזור בו אנו גרים או השכונה ואפילו העיר בה אנו גרים, הוא לשנות משהו קטן אך יחד עם זאת בולט מאוד לעין כדי להכיל את נראות השינוי ברחוב שבו נרצה ליישם זאת. כמה מתקני ריהוט רחוב מבטון שמעוצבים יכולים להביא לשינוי נצרך זה.

למה שינוי הנראות ברחוב הוא דבר הכרחי? 

כשבני אדם הולכים לחפש מקום מסוים בו הם מעוניינים לגור, לפעמים, הדרך לאותו המקום שבו שוכן הבית הרצוי, יכולה לגרום להם אם לבחור באותו הבית או אולי לוותר עליו. בני אדם מושפעים מאוד מהסביבה של המקום בו הם מעוניינים לגור. 

כדי לגרום לשינוי חיובי במקום המיועד, יהיה עלינו לעשות כמה מהלכים שיתרמו לו ואשר יעשו את השינוי המיוחל. אם נדע שרק אם נוסיף כמה מתקני נוי לשכונה, זה בדיוק מה שיביא קליינטים אלינו, הרי שבפעולות כה קטנות ופשוטות, עשינו והובלנו, את מה שמיליוני שקלים על פרסום לא יעשו עבורנו.

> קראו על ריהוט לבניינים בעיצוב מיוחד https://www.lemon-collection.com/buildings-interior

רהיטי נוי מעץ או מברזל, מה יפה יותר? 

כמו כל דבר בחיים שלנו גם כאן התשובה היא מאוד מגוונת ואינה החלטית. אין טעם אחיד לכולם ואין צורה שרוב בני האדם יאהבו דווקא אותה, אך כן ניתן לשלב מתקן נוי מעץ לרחוב, במקום ישן יותר שדווקא העץ יעשה לו טוב מבחינת הנראות מאשר מתקן מברזל.

מתקן ברזל יתאים יותר למקומות חדישים ומתקדמים יותר מה שיגרום לתחושה מתקדמת וחדשנית ויישרה נעימות לעיניים ולמראה הרחוב.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
חצי אי למטבח עם שיש – כך תבחרו נכון
בשנים האחרונות הולך הטרנד ומתפשט, עוד ועוד מעצבים בוחרים לעצב את המטבחים שלהם עם אי במרכז, משטח...
קרא עוד »
אפר 30, 2022
איך תקופת הקורונה השפיעה על עונת החתונות?
תקופת הקורונה איתה כל העולם נאלץ להתמודד בתקופה האחרונה, פגעה אנושות בכל עונת החתונות. אירועים רבים...
קרא עוד »
דצמ 02, 2020
תובנות מומחים: יצירת הזמנות אפקטיביות לאירועים
ברוכים הבאים למדריך מקיף על עיצוב הזמנות לאירועים, שבו נתעמק באסטרטגיות ושיטות עבודה מומלצות...
קרא עוד »
מרץ 05, 2024