הדפסת חולצות – כך תדעו שההדפסה איכותית

הדפסת חולצות – כך תדעו שההדפסה איכותית

בשנים האחרונות הדפסות על חולצות עבור אירועים הפכו לחלק אינטראקטיבי כמו גם אטרקטיבי במיוחד באירוע, בזמן שחתונות, בר או בת מצווה, ימי נישואין, ימי הולדת ושאר אירועים כמו גם אירוע חברה, השקות ואירועים קהילתיים- מלווים בחולצות מודפסות, מדליקות או משעשעות, כמו גם כאלה שנושאות עליהן שמות מותגים, הצהרה, סיסמה או סלוגן, תוך שהן הופכות לחלק בלתי נפרד מהאירוע.

בשל הפופולאריות של הדפסת חולצות לאירועים, ישנן כיום לא מעט חנויות פיזיות או חנויות און ליין להדפסת חולצות, כאשר באתרים של החנות עצמה אפשר למצוא מגוון חולצות מודפסות מצחיקות, צבעוניות, בהתאמה אישית תוך בחירת המלל להדפסה, כמו גם בעיצובים גדלים וצבעים שונים.

אבל כיצד תוכלו לבחור את החנות שתבצע עבורכם את הפעולה וכיצד תוכלו לדעת כי ההדפסה איכותית? הנה כמה דגשים שיש לשים אליהם לב:

פרטים אודות ההדפסה – כדי לגלות כי הדפסת החלוצות הינה איכותית, יש לשים לב לסוג הבד ממנו עשויה החולצה שיהיה שילוב של כותנה עם פוליאסטר אשר נחשב איכותי מספיק. בדקו כי מחיר החולצה כולל הדפסה בכיוון אחד או הוספת של הדפס על הצד השני בסכום סמלי, כמו גם שיש לבחור חולצות "דרייפיט" מנדיפות זיעה שנחשבות מעולות לאירועים בהם רוקדים ומוצאים אנרגיה.

מחירים – בצעו השוואת מחירים בין כמה וכמה חנויות המציעות את השירות, כמו גם שיש לחפש חנויות המציעות הנחת כמות בעת רכישה מרובה של חלוצות. הדפסת חולצה לאירועים אינה דבר יקר במיוחד, אך כאשר מדובר בכמויות גדולות: חשוב לבצע השוואת מחירים ולנסות לקבל הנחת כמות.

עיצובים – מלבד המחיר, יש לשים את הדגש בבחירת אתר להדפסת חולצות שמציע עיצובים מדליקים, כמו גם את האופציה לבצע התאמה אישית של התוכן והעיצוב על גבי החולצה. בכך תוכלו להתאים בקלות את החולצות לחגיגה שלכם.

עשו את כל אלה, קבלו המלצות על חנויות הדפסת חולצות טובות לאירועים, ותוכלו ליהנות מאירוע בו חולצות מדליקות אשר יהפכו חש קל לאטרקציה כיפית ומיוחדת באירוע שלכם.

כתוב/כתבי תגובה