מסכי הקרנה לאירועים חלומיים

מסכי הקרנה לאירועים חלומיים

כשאנחנו מתכננים ומפיקים אירוע משלנו ולא משנה עם זה אירוע פרטי כמו חתונה או בר מצווה למשל או אירוע עסקי כמו כנס, אנחנו רוצים שהוא יהיה WOW. אנחנו רוצים שכולם יזכרו את האירוע שלנו לטובה, יהנו, יחוו, יתרגשו וישימו לב לכל הפרטים הקטנים שמאפיינים את האירוע שלנו והופכים אותו למה שהוא. מסכי הקרנה לאירועים נכנסו לתודעה של מרבית חברות ההפקה והם הופכים כל אירוע בדיוק לכזה.

 

מסכי הקרנה לאירועים פסגת הטכנולוגיה

עד לפני מספר שנים, כאשר היינו מעוניינים להציג תוכן מסוים באירוע שלנו כמו מצגת, שיר, תמונות או סרטון היינו בוחרים במסך רגיל (מה שנקרא גם מקרן). אך היום נדמה שכל הנושא של הגברה ותאורה לאירועים השתדרג מאוד, וניתן להשכיר מסכי לד. את מסכי הלד מחברים למערכת ממוחשבת שדרכה אפשר בעצם להקרין את כל מה שאנחנו רוצים: שקופיות, קטעי וידיאו שצולמו מראש או אפילו מצולמים בלייב (הופעות חיות למשל), תמונות, קליפים ולהעביר את המידע הזה ישירות למסך. המסך מורכב מאלפים של דיודות אשר פולטות אור.

 

היתרון המרכזי במסכים אלה הוא שאנו יכולים לשלוט בעוצמה וברמה של האור ולהנות מאיכות צפיה מאוד גבוהה. את המסכים הללו ניתן להזמין בהתאמה אישית לפי הגודל שמתאים לנו ולמקם אותם בדיוק בגובה הנכון.

 

מסכי הקרנה לאירועים איך בוחרים?

מכיוון ויש סוגים שונים של מסכי הקרנה לאירועים, ומכיוון שמדובר באלמנט המשתלב עם התאורה וההגברה בכל אירוע, ההמלצה שלנו היא לבחור חברה מקצועית ומנוסה המתמחה בהגברה ותאורה לאירועים. יש כל מיני אלמנטים שמשפיעים על בחירת המסך כגון התוכן שאנחנו רוצים להעביר, גודל החלל, האם הוא ממוקם בחוץ או בפנים, מאיפה הקהל צופה במסך ועוד. לכן, אם נבחר חברה מקצועית, המיקום והגודל של המסך לצד הטכנולוגיה המתאימה, הם אלו שישפיעו על הצלחת האירוע בכל ההיבטים.

כתוב/כתבי תגובה