מורה פרטי לפסיכומטרי

פסיכומטרי, מבחן אותו עושים אנשים אשר רוצים להתקבל ללימודים אקדמיים כחלק מדרישות הקבלה לאוניברסיטאות ומכללות שונות. פסיכומטרי זה למעשה מבחן אשר מטרתו להוות כלי שעוזר לסנן מועמדים המגישים בקשה ללימודים במוסדות להשכלה גבוהה. ציון של הפסיכומטרי יחד עם ציוני הבגרות הם כלי המיון הראשוני.

 

מה כולל מבחן פסיכומטרי

מבחן פסיכומטרי מחולק למעשה לכמה קטגוריות אשר בודקות צורת חשיבה, גישה ויכולות כאשר התחומים הנבדקים הם חשיבה מילולית, חשיבה כמותית והשפה האנגלית. מבחן הפסיכומטרי עצמו בנוי מפרקים שונים לכל אחד מהם מוקצה זמן מוגבל, בכל אחד מהם יש נושא של כתיבת חיבור חופשית ומתן מענה לשאלות אמריקאיות בנושאים השונים, כאשר הציון אשר ניתן נע על סקאלה של 200 ועד 800 כאשר ככל שהמספר גבוה יותר כך הציון נחשב טוב יותר.

 

איך לומדים למבחן פסיכומטרי

יש כאלו הטוענים שאין צורך ללמוד למבחן פסיכומטרי ומה שיודעים יודעים. יחד עם זאת אין ספק שהכנה למבחן יכולה להיות קריטית מבחינה של ציון והיכולת להתקבל לפקולטה אליה רוצים להתקבל. לימודים לפסיכומטרי מתחלקים לשלוש אופציות:

 

מה היתרונות של למידה עם מורה פרטי לפסיכומטרי

אחד מהיתרונות הגדולים של למידה עם מורה פרטי כחלק מהכנה למבחני הפסיכומטרי זה למידה מותאמת אישית. זאת אומרת שמתוך הנושאים השונים הכלולים במבחן לכל אחד יש חוזקות ויש חולשות, זאת אומרת שיש נושאים שמכירים ויודעים יותר כמו חישוב אחוזים ולכן צריך לשים עליהם פחות דגש בעוד שיש נושאים שצריך ללמוד אותם יותר ולתת להם יותר תשומת לב. הכנה בליווי מורה פרטי למעשה מאפשרת לכל אחד ללמוד בקצב שלו ולהתמקד במה שהוא באמת צריך ולנצל את זמן הלימודים בצורה נכונה יותר.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מזון לציפורים – כל מה שחשוב לדעת
תזונת ציפורים היא אחד הדברים החשובים ביותר לצורך גידול הציפור בצורה הטובה ביותר וכן לצורך שמירה על...
קרא עוד »
אוג 15, 2021
קידום באינסטגרם
אינסטגרם היא פלטפורמת מדיה חברתית פופולרית שבה אנשים משתפים תמונות וסרטונים. עם זאת, לא מדובר רק...
קרא עוד »
נוב 24, 2022
לשחרר את הפוטנציאל של אתרי מתכונים מקוונים
האם אתה מוכן לצאת להרפתקה קולינרית ולגלות את פניני החן הנסתרות של אתרי מתכונים מקוונים? כמומחה מוביל...
קרא עוד »
פבר 05, 2024