הטרנד החדש – הזמנת שף פרטי ליום הולדת

הטרנד החדש – הזמנת שף פרטי ליום הולדת

אחד הטרנדים הבולטים של השנים האחרונות הוא הזמנת שף פרטי לכבוד חגיגות יום ההולדת. כל הפרטים אודות הטרנד שכבש את המדינה וכנראה גם אתכם – במאמר הבא.

הזמנת שף פרטי ליום הולדת – אחד הטרנדים הבולטים של השנים האחרונות בענף הקולינריה

כולנו זוכרים את הסיטואציה בה עלינו לבחור מסעדה לצורך חגיגת יום ההולדת. מדובר במטלה קשה ומורכבת, בעיקר בשל העובדה כי מדינת ישראל הפכה למעצמה קולינרית עולמית אשר מאפשרת לכל אחד להנות ממאכלים ים תיכונים, איטלקים, צרפתים ואפילו הודים, באיכות גבוהה ועם שימת דגש על נראות ויוקרה. עם זאת, אחד הטרנדים החמים של השנים האחרונות הוא הזמנה של שף פרטי לחגיגת יום ההולדת, בקונספט אישי. כך לדוגמא, ניתן להזמין שפים בשלל קונספטים כמו קונספט טבעוני עם מתכונים טבעוניים, בשרי, יווני או ארוחות שחיתות – בהתאם לטעמכם האישי ולקונספט האירוע.

הזמנת שף פרטי ליום הולדת – למה חשוב לדאוג לפני?

אם גם אתם שוקלים להזמין שף פרטי לכבוד יום ההולדת, תוכלו ליצור קשר עם שף מקצועי לצורך חגיגת יום ההולדת שלכם או של קרוב משפחה. על מנת לבחור בשף מקצועי, היכנסו לאתרי מדרג מתמחים אשר באמצעותם ניתן לקרוא המלצות של לקוחות, בעיקר בכל הקשור לנושא ההתאמה האישית של הארוחה. מדובר בנדבך בלתי נפרד מעבודתו של שף פרטי, ולכן בדקו היטב כי אותו אתם מזמינים לכבוד הארוחה הינו שף מקצועי ומיומן. כמו כן, במידה ואתם מתכננים את יום ההולדת במקום פתוח, יש להיערך לכך בהתאם ולתכנן את האירוע מא' ועד ת'. הנדבך החשוב ביותר נוגע לתאורה. בעת החשכה, יש לדאוג לתאורה מספקת הן בשביל השף הפרטי אשר מכין את המצרכים והאוכל אל מול עינכם, והן בעבור האורחים אשר יכולים לנוע בחופשיות במקום האירוע. מדובר גם בתנאי סף של שפים, ולכן באמצעות הגדלת טווח התאורה עם גרילנדה תוכלו לספק טווח תאורה אופטימאלי. בנוסף, במידה ומדובר באירוע קונספט, בחרו במיתוג תואם הכולל צלחות, פרחים וכן עמדת צילום אינטראקטיבית אשר תאפשר לכם ולאורחים לקבל מזכרת כיפית מאירוע ייחודי.

כתוב/כתבי תגובה