עבודה מועדפת בתל אביב – איך אפשר להשיג?

כיום יש לא מעט משוחררים חיילים משוחררים אשר מעוניינים לעבוד בעבודה מועדפת. מדובר על דרך להרוויח יותר כאשר בוחרים עבודה אחרי הצבא, כאשר הצבא מקנה לחיילים המשוחררים ולחיילות שהשתחררו לא מכבר את האופציה לעבוד במגוון רחב של ענפים במשק ולקבל בעקבות העבודה הזו תוספת ראויה למשכורת ולשכר שהם יקבלו בעבודה מועדפת. 

אבל איזה ענפים במשק מאפשרים עבודה מועדפת? 

חיילים וחיילות משוחררים יכולים להשתלב במגוון ענפים במשק הישראלי החל מענפי המלונאות והתיירות, עד ענפי החקלאות או גידול בעלי החיים, ענף הבנייה, הרכב והתעשייה, חיילים וחיילות משוחררים יוכלו לעבוד בענפי הטקסטיל, היבוא והיצוא, השילוח והמסעדנות ובשאר מקצועות וענפי מקצוע שהצבא מכיר. 

צה"ל מציע למשוחררים לבחור עבודות ברשימת עבודות מועדפות שהוא מפרסם, ובכך מקנה תוספת לשכר משום שמדובר בענפים החשובים לפיתוח המשק הישראלי. 

 אחד הענפים המבוקשים לעבודה מועדפת היא עבודה בתחום המלונאות. כיום בישראל יש מספר רחב של בתי מלון אשר פרוסים לכל אורך המדינה כאשר עבודה במלון בתל אביב נחשבת למקום נהדר לעבוד בהם בעבודה מועדפת. 

בעבודה במלונות תמצאו מגוון רחב של משרות החל ממלצרים עד עובדי קבלה, מאבטחים, צ'קרים, טבחים ושאר תפקידים שאפשר למצוא בבתי מלון. 

בקרו באתר שלנו כדי למצוא עבודה במלונות בת"א: https://www.isrotel.co.il/careers

כיצד מוצאים עבודה בבית מלון בתל אביב?

 כדי לעבוד בעבודה המתאימה בדקו עם מלונות מוכרים ובחרו מלון בתל אביב המציע עבודה מועדפת. בדקו מהו שכר הבסיס שמציעה המשרה, והאם משתלם לכם לעבוד בעבודה שכזו ולשלב אותה עם עבודה מועדפת. 

לסיכום, בישראל יש לא מעט חיילים וחיילות משוחררים מוכרים לעבוד בבתי מלון אחרי הצבא וזה הזמן שלכם לבדוק באיזה מלון תרצו לעבוד והאם דבר כזה משתלם ומתאים לכם.

כתוב/כתבי תגובה