ליטוש שיש או פוליש? מה מתאים לכם.

ליטוש שיש או פוליש? מה מתאים לכם.

אנשים אשר נכנסים אל מבנה חדש, בין אם זה מבנה מגורים או מבנה עסקי, יודעים שאם הם רוצים להיכנס אליו בצורה טובה, כך שהמבנה יהיה נקי ומצוחצח, כך שהם יוכלו ליהנות ממנו באופן מלא מבלי שיצטרכו להזמין במהלך הזמן שירות ניקיון מקיף או כל דבר דומה, הרי שעליהם להזמין שירות ליטוש שיש או פוליש.

מדובר בשירות שניתן על ידי חברה מקצועית, חברה ניקיון בתל אביב שמחזיקה ברשותה צוות מקצועי ומנוסה עם ציוד מתאים והם ידאגו כבר לנקות את המבנה בצורה אופטימאלית על מנת שיהיה ניתן להשתמש בו. מן הסתם, רצוי לבצע את התהליך לפני שנכנסים אל המבנה עם כל הריהוט והציוד, שכן אחרי זה יהיה קשה יותר.

לא במקרה נהוג להעמיד את שתי האופציות, ליטוש שיש או פוליש, זו מול זו. האופציה הראשונה, מתאימה למבנים בהם מותקן שיש במקום אריחי רצפה רגילים, האופציה השנייה מתאימה יותר למרצפות רגילות או ריצוף אחר שאינו שיש. עולה השאלה, מתי אנחנו נדרשים בכלל להזמין את אחד מסוגי השירות הנ"ל.

למעשה יש כמה סיבות שבגינן נזמין את אחד מהשירותים הנ"ל. סיבה אחת, כאשר אנחנו מסיימים תהליך בנייה או שיפוץ, אז לפני שאנחנו נכנסים למבנה החדש, יהיה נכון להזמין חברה לניקיון לאחר שיפוץ מקצועית שתבצע את התהליך, על מנת לנקות את כל הכתמים והלכלוך שנוצר במהלך תקופת הבנייה. כאמור, יהיה נכון לעשות את זה לפני שאנחנו נכנסים למבנה, שכן לאחר מכן נידרש להזיז את כל הרהיטים ולבצע שינויים מקיפים.

סיבה אחרת היא, אם חס וחלילה קורה משהו במבנה, למשל פיצוץ צנרת או סתימות ביוב שישפיעו על כל המקום. במקרים כאלה, אין לנו ברירה להיעזר באנשי מקצוע שינקו את המקום וכן יעשו פוליש. במקרה של ליטוש שיש זה פחות רלוונטי.

הוא כן יהיה רלוונטי, אם נניח אנחנו מגלים, כעבור זמן, שהשיש שלנו נשחק ונסדק ואנחנו רוצים להחזיר אותו למצבו הראשוני. במקרה כזה רק ליטוש יכול לעזור לנו. כך אנחנו יכולים לסתום כל שריטה ולנקות אותו היטב.

 

כתוב/כתבי תגובה