אימון כושר אישי בראש העין

נעמי התקשרה אלי בשעת צהריים מאוחרת ושאלה אותי לדעתי. מטבע הדברים ומכיוון שאני מנוסה השבתי לה בזריזות ונתתי לה מספר מיקומים מנצחים לאימון כושר אישי בראש העין שישאירו אצלה טעם נפלא כמו שרק בחירה מושכלת וטובה יכולות להשאיר.

קצת לפני שמתקדמים הלאה, ארצה לשתף ולספר קצת עלי.  אני מתגורר בעיר כבר כמה שנים ויצא לי להכיר מספר מקומות ממש שווים שמאופיינים בשקט, ניקיון, צל, רוח נעימה או בריזה אם תרצו, כמובן נוף שאין שני לו בכל האזור והכי חשוב המון טבע וירוק בעיניים. לכן, זה אף הגיוני שפונה אליי כל מי שמכיר אותי ודרושה לו המלצה חמה על מקומות שווים לשיעור אחד על אחד או בקבוצה קטנה.

ראש העין היא עיר מתפתחת וגדלה בקצב מסחרר. תנופת הבניה בעיר היא מהגבוהות בישראל ולכן מטבע הדברים היא משוכת עליה המון זוגות צעירים אשר התווספו בשנים האחרונות לאוכלוסייה האיכותית והוותיקה של העיר. השכונות המתפתחות כאמור, מציעות לתושבים החדשים מגוון אפשרויות איכותיות לפעילות גופנית וסגנון חיים פעיל ולכן כל מי שמחפש להתנסות באימון כושר אישי בראש העין ימצא חיבור טבעי לעיר ולכל מה שיש לה להציע לו. ארצה כמובן להכליל את הערים השכנות המאופיינות באלמנטים דומים והישובים הסמוכים כגון הקיבוצים שבסביבה וכדומה.

כמובן שאם בר הזכרנו את הדברים הבולטים כדאי לציין מספר מקומות מגניבים בהם ניתן למצוא אוכלוסייה פעילה ולמשל יער ראש העין המושך אליו רוכבי אופניים המחפשים מסלולים לרכיבה אתגרית כמובן שאין לראות בזה המלצה קונקרטית ויש לוודא מול קק"ל היכן ניתן לרכב באופן חוקי. לזה כדאי כמובן להוסיף את ההמלצה לרכיבה בטוחה עם ציוד מגן וכדומה. טיילת ראש העין היא גם כמובן יעד מועדף על שוחרי ההליכות והצעידות ומציעה מסלול ארוך לאורך נחל רבה המפורסם המתאים גם לאימון עם מאמן כושר אישי Personal Trainer In Tel Aviv.

לסיום נזכיר את מגדל צדק אשר שוקם לאחרונה וקיבל מסלולים מטופחים לצעידה ולטיול. על אף שאין זה מקום קלאסי לבצע בו אימון כושר אישי בראש העין אך בוודאי שניתן לשלב בין הדברים ולצאת להליכה לפני או אחרי שמבצעים את השיעור כך שיש מספיק פנאי ליהנות גם מזה וגם מהשאר מבלי להתפשר.

כתוב/כתבי תגובה