מכונת ארקייד פינבול – המשחק שכולנו אהבנו

היום, בעידן בו אנחנו יכולים ליהנות ממשחקי מחשב מורכבים, בין אם זה מבחינת התוכן ובין אם זה מבחינת העיצוב, קשה להסביר לילדים מדוע בילדותינו התלהבנו כל כך ממשחקי פיינבול. אך אז, לפני שלושים וארבעים שנה, היה מדובר באחד המשחקים הפופולאריים ביותר שהיו בשוק. 

כידוע, בשנות השמונים והתשעים, לא היה בכל בית מחשב אישי ושוק המשחקים לא היה פופולארי כל כך. מי שרצה ליהנות ממשחקים באיכות ובעיצוב גבוהים, היה צריך ללכת אל אולמות עם משחקי וידיאו שם היו מכונות ארקייד Retrocade ומכשירים שאיפשרו לנו לשחק וליהנות ממשחקים שלא היו אז במחשבים אישיים. 

אחד המשחקים הפופולאריים ביותר הוא ארקייד פיינבול. מדובר על משחק שהפך להיות אגדה, מותג שעד היום לא מעט מבוגרים ממשיכים לשחק בו, בין אם זה בעזרת אותה מכונת ארקייד פינבול אותה ניתן לרכוש או לשכור, וכן באמצעים אחרים, כולל מכשירים אישיים שניתן איתנו לכל מקום. 

מה זה פינבול ולמה אנשים אוהבים את המשחק הזה?

פינבול זה משחק שבמסגרתו אנחנו צריכים להכות בכדורים ולהגיע אל מטרות שונות. ישנן שתי ידיות בצדדים, אנחנו אמורים לדאוג שהכדור כל הזמן באוויר ולא יורד. אם הוא יורד ויוצא משטח המגרש הפסדנו. מדובר במשחק שדורש תשומת לב, ריכוז, משמעת, מהירות ויכולת לזהות איפה הכדור ולאן הוא הולך. 

זה משחק מאוד פופולארי מאחר והוא פשוט מצד אחד ומצד שני הוא דורש מאיתנו הרבה. זה משחק מהיר המאפשר לנו לשחק ביחידות מבלי שאנחנו צריכים להתחרות באף אחד, אלא בעצמנו. היופי הוא, שהמשחק יכול להתאים לכל אחד, ילדים ומבוגרים, אנשים משכילים ואנשים שלא למדו מעולם דבר. זה משחק קל, פשוט ויחד עם זאת הוא מאתגר ומעניין. 

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
הקצוות הכפולים של ירידה במשקל בעזרת הרבלייף: 12 נקודות הערכה חיוניות
החיפוש העולמי אחר פתרונות לירידה במשקל הוביל רבים לבחון שפע של אפשרויות, כאשר הרבלייף, חברת תזונה...
קרא עוד »
יול 16, 2023
קייטרינג חלבי, האם מתאים לכל סוג של אירוע?
כל מי שעומד לערוך אירוע מנסה לבדוק מהן האפשרויות מולן הוא עומד. המטרה היא לבחור מבין שלל האפשרויות את...
קרא עוד »
אוק 27, 2019
חתונה גאה
כאשר אתם עומדים להינשא לבחירי לבכם, אין הרגשה טובה מזו ועמה מגיע הפרפקציוניזם שבבחירת החליפות. כיצד...
קרא עוד »
אוג 04, 2021