התוכן החדש של פרטנר טיוי

פרטנר טיוי

עם השנים זו לא רק הטלביזיה אשר שינתה את המראה שלה והפכה להיות יותר ויותר דקה, חכמה וגדולה. זו גם הדרישה המאוד בסיסית של אנשים לראות טלביזיה בצורה שהיא הרבה יותר נוחה כאשר הרשימה של המטלות עוד קימת ומחכה, ולרגע אחד רוצים לעבור אל עולם אחר שבו יש שידורים של סדרה מרתקת במיוחד.

המחירים שמוצעים נכון להיום עבור תוכן בטלביזיה הם יותר זולים מאי פעם, ויכולים להגיע אל שליש המחיר שהיה נהוג עד עתה, ונראה כי Partner פרטנר טיוי מובילה את המהלך הזה של יצירת חבילות שמתאימות לכל דרישה.

ככה רואים טלביזיה היום

זה קצת מצחיק לחשוב כי פעם אנשים היו מחכים עד אשר שידור מסוים יתחיל, וימתינו בסבלנות עד שכל הפרסומות הסתיימו מבלי לעזוב את הספה. השידורים של העול המודרני הם כאלה שמציעים כל כך הרבה מעבר לכך, עם אפשרות שהיא הרבה מעבר לתוכנית שהוקלטה ובה יכולים לצפות בשעה נקובה, אלא בכניסה של שירותים שבהם כבר הכל מוקלט מבעוד מועד, ושם רק צריכים לבחור את הסדרה שבה רוצים לצפות מבלי לעשות הרבה מעבר לכך. לא צריכים לכוון את המקליט ולא צריכים לשלם יותר עבור ממיר מקליט משוכלל. הכל עובר דרך הסטרימר, ובאיכות הכי חדרה שקיימת נכון להיום לצפייה בטלביזיה חכמה.

שומרים על עניין אצל הצופים

אף אחד לא רוצה לגלות כי כל התוכן אשר קיים בחברה שאליה הוא הצטרף נשאר פחות או יותר אותו הדבר. הדבר הראשון שעושים כמעט כולם הוא לצפות פרק אחר פרק בסדרה הכי אהובה, ורק אחרי שנרגעים ומגלים כי התוכן עדיין קיים, מתחילים לגלות את הנפלאות של צפייה שהיא הרבה יותר מתונה בה כל התוכן הנהדר עוד מחכה עם רשימה ארוכה של סדרות שטרם יצא להכיר, לצד כל אלה שכבר מכירים היטב כבר הרבה מאוד זמן. התוכן החדש של פרטנר טיוי עושה את הצפייה בטלביזיה לחוויה של ממש, ומביא את הזמן הזה של הפנאי להיות ההשקעה הכי טובה שאדם יכול לעשות עבור עצמו מזו הבחינה.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
השכרת יאכטות – כל היתרונות
על פניו, זה מאוד פשוט להגדיר את היתרונות של השכרת יאכטה, לצרכים פרטיים או אחרים. אך לפני שאנחנו נכנסים...
קרא עוד »
אוג 20, 2020
כמה צריכה לעלות אוניברסיטה לתינוק איכותית?
צעצועי תינוקות זה עולם. ישנם אין ספור דגמים של משחקים מסוגים שונים, במרקמים שונים, בגדלים שונים...
קרא עוד »
יונ 14, 2021
מה מיוחד בשטיח מצמר כבשים
כיום קיימים לא מעט סוגים של שטיחים, אם עד לא מזמן נראה כי העידן שבו מתקינים שטיחים בבית ובמשרדים חלף...
קרא עוד »
ספט 10, 2019