החגים כבר כאן והגיע הזמן להפלגת נופש מפנקת

הפלגת נופש מפנקת

כאשר מגיעה תקופת החגים של חודש תשרי, מתחילות חופשות ארוכות ואפשר להתפנות לטיולים בחו"ל, לבד, בזוג או עם המשפחה. אחת הדרכים היותר מעניינות לחופשה בחו"ל היא באמצעות הפלגת נופש מפנקת. הפלגה כזו יכולה להיות בימים או בנהרות בין היבשות השונות או בתוך יבשת אירופה, למשל על נהר הדנובה, שחוצה מדינות רבות. הפלגה כזו מתחילה מיעד אליו מגיעים בטיסה מישראל ואז ממשיכים נקודה לנקודה באמצעות ספינות תיירים מפוארות, בהן תעבירו את זמנכם בנעימים. טיול כזה חוסך התרוצצויות וחיפוש אחרי מלונות וארוחות מפני שהכל נקבע מראש ומאורגן דרך חברת התיירות.

את ההחלטה על להזמין מהאתר בשביל הזהב הפלגות נופש כדאי לקבל מראש מאחר שלא מדובר בעניין ספונטני, אלא בטיול ארוך יחסית ולא סופשבוע במרחק של שעתיים טיסה. כמו כן מדובר בקבוצות סגורות ולכן פעמים רבות הן מתמלאות במהירות עד למועד הבא, וייתכן שיעברו חודשים עד אז. הפלגת נופש מאפשרת לכם לראות את היעדים מנקודת מבט של ספינה ולצפות בנופים מרהיבים, ובמקומות אשר קשים לגישה או בלתי אפשריים בדרך יבשתית. הפלגת נופש תהיה ללא ספק חוויה בלתי נשכחת לכל מי שישתתף בה.

הפלגות הנופש מעשות כאמור בקבוצות ולכן חשוב לחברה המארגנת לדאוג שתיהנו מחברה במהלך השהות בחו"ל. לכן ההפלגות מחולקות גם לפי גילאים עם מחלקה מיוחדת לגיל השלישי. הפלגת הנוש כולל שייט נהרות ברחבי אירופה ומקיפה נהרות בולטים ביבשת כמו הדנובה (ארצות הבלקן) הריין (גרמניה) והסיין (צרפת). הפלגת נופש אפשרית גם ביעדים רחוקים יותר כמו רוסיה סין, האיים הקנאריים ווייטנאם. ההפלגות כוללות גם סיורים יבשתיים במגוון מקומות מרתקים ומעבר ממקום למקום באמצעות הספינה. לרשות המשתתפים בהפלגה עומדת עמדת קפה ותה קבועה 24 שעות ביממה וגם חטיפים ויין. הטיולים עוברים באתרים היסטוריים במדינות היעד וכדי ליהנות מהם יש צורך במדריך צמוד ומקצועי בעל ידע רב. לכן החוויה שהפלגת נופש מעניקה לכם אינה ניתנת להשגה בטיול פרטי או טיולים מאורגנים וזה המקום לחשוב ברצינות על הרשמה.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
בחינת שמונה חלופות חדשניות למתנות לעובדים מסורתיות
בעוד הענקת מתנות מסורתית נותרה דרך פופולרית להביע הערכה לעובדים, חלופות חדשניות זכו לאחרונה לתחזוקה...
קרא עוד »
יול 30, 2023
איך בוחרים נגן סקסופון – 5 טיפים למתעניינים
הבחירה בנגנים או הרכב ג'אז כמו זה היא לא תמיד בחירה כל כך קלה וכל כך פשוטה. האומנים הם לא כל אחד באותה...
קרא עוד »
מרץ 04, 2021
איך לשמור על הילדים גם מרחוק?
כאשר יום העבודה של הורה ממוצע הוא הרבה מעל שמונה שעות, יש לכם מעט מאוד זמן לבלות עם הילדים שלכם בבית....
קרא עוד »
אוק 24, 2019