מחברות מעוצבות לילדים – 3 עיצובים מובילים

מחברות מעוצבות לילדים – 3 עיצובים מובילים

לקראת כל שנה של לימודים ההורים ניגשים אל החנויות שמוכרות ציוד עבור בית הספר, ומבצעים רכישה מרוכזת של כל מה שנדרש מבחינת ספרי הלימוד והציוד שאיתו הילדים כל מקצוע ומקצוע לומדים. בין כל היתר ישנן גם מחברות לימוד רגילות וסטנדרטיות, ומחברות מעוצבות לילדים שעושות את כל הכתיבה בהן למשהו הרבה יותר משמח וחיובי.

 

מחברות חד קרן

אין כל כך מה להוסיף לגבי הנושא הפופולארי הזה של חדי קרן. זו חיה מיסטית שמן הרגע שבה היא נוצרה לעולם לא פג הקסם שלה בספרי וסרטי הפנטזיה, והיום יותר מאי פעם הדמות הזאת הפכה להיות הכי בולטת עבור בנות ונערות בעיקר. בתור מה? בתור דרך לעצב את הכרית בחדר השינה בתור בובה נפלאה ומתוקה, בתור מחק בצורה לא שגרתית וחמודה ובתור קישוט נהדר על העטיפה של המחברת שהופכת את הפתיחה שלה לחיובית כבר מן ההתחלה. חושבים שכבר עבר הטרנד הזה של חדי קרן מן העולם? כדאי שתחשבו שוב כי החיה הזו לא מראה שום סימן של היעלמות בתור פריט שמוכר הרבה יותר מכל מוצר דומה ללא אותו חד קרן צבעוני.

 

מחברת חלל

עד כמה שאנחנו יודעים לגבי החלל, יש יותר לא נודע. מה כן יודעים? כי כל הנושא הזה מרתק הרבה מאוד בני נוער ואנשים בוגרים. יש הרבה מאוד סדרות וסרטים לגבי החלל החיצון, ודמויות ותמונות שקשורים אל העולם הזה עדיין נחשבים למאוד פופולאריים עבור ציוד לבית ספר עם דמויות של אסטרונאוטים, חלליות, רובוטים וכוכבים שאיתן כיף לקשט גם את המחברת האישית.

 

מחברת גלידה

אף אחד לעולם לא יכול לסרב לגלידה טעימה, בייחוד כאשר היום יש טעמים כל כך רבים. ואפילו כאלה שלא כוללים סוכר או חלב לאנשים רגישים ואלרגיים. למעשה, לא חייבים לצרוך גלידה אם ממש אוהבים אותה יכולים לרכוש מחברת מעוצבת לילדים שבה יש את הציורים הכי מתוקים של גלידות טעימות בכל מיני צבעים מתוקים. מי אמר שאי אפשר מתוק על הבוקר, או ליהנות מגלידה במהלכו של שיעור חשבון או עברית?

קראו על: מתנות ליום המשפחה

כתוב/כתבי תגובה