מחפשים קורס מוסיקה לגיל הרך? שלחו את הילדים ללימודי מוסיקה JMC בימאהה

מחפשים קורס מוסיקה לגיל הרך? שלחו את הילדים ללימודי מוסיקה JMC בימאהה

כל אימא פולנייה יודעת לשלוח את הילד שלה לחוג פסנתר וכינור, ולא בכדי. המוסיקה משפרת את הריכוז, תורמת לכושר הזיכרון, מסייעת לילד לרכוש מיומנות חדשה וכמובן – מגבירה את הביטחון העצמי. כלי הנגינה הוא חברו הטוב ביותר של הילד. עליו הוא מנגן כאשר הוא עצוב וזקוק לעידוד, וגם כשהוא מעוניין להתפאר בפני חברים וקרובי משפחה. כדי שלימודי המוסיקה יהיו אפקטיביים יותר, כדאי להתחיל ללמוד בגיל צעיר מאוד.

מוסיקה לגיל הרך בימאהה

כל אחד מאתנו מעוניין בילדים גאונים שיצטיינו בלימודים ויגיעו רחוק. הגאונות מתחילה בגיל צעיר מאוד, וכבר עכשיו אפשר לשלוח את הילדים ללימודי מוסיקה JMC בימאהה. הקורס מיועד לילדים בגילאי 4-6 מתוך הבנה שאלה הגילאים הטובים ביותר ללמידה. בגילאים אלה השמיעה טובה, הקליטה מהירה והילדים הקטנים מסוגלים לזכור מקצבים בקלות רבה.

מה לומדים, איך לומדים ועוד

לימודי מוסיקה JMC בימאהה מתקיימים בקבוצות קטנות ובליווים של ההורים. ההורה יכול להיות שותף פעיל לחוויית הלמידה של הילד, והוא יעודד אותו בעדינו להתקדם ולהצליח. במהלך הלימודים ילמדו הילדים לקרוא תווים, חוש קצב ושירת תווים – סולפג'. כמו כן, הילדים ילמדו נגינה על קלידים, שהם הדרך הטובה ביותר להתחיל ללמוד על כלי נגינה.

ומה מפיק מכך הילד?

מעבר להנאה הצרופה שבלימוד נגינה, הילד מפיק רבות מהמפגש הקבוצתי. הוא לומד לנגן עם אחרים, פוגש חברים חדשים שאתם יוכל לשחק בהפסקות, לומד להקשיב לאחרים וצובר אט אט ביטחון עצמי – גם בגיל צעיר זה. כמו כן, עוד לפני שהילד מגיע לגן או לבית הספר, הוא לומד להקשיב למורים הראשונים שלו, לסמוך עליהם וללמוד מהם שיעורים חשובים שישמשו אותו בחייו הבוגרים.

מי מעביר את הקורס לגיל הרך

לימודי מוסיקה JMC מתקיימים על ידי שתי מורות מנוסות הנושמות את עולם המוסיקה. מריאנה טודור היא בוגרת תואר שני בלימודי פסנתר. למריאנה ניסיון רב בעבודה עם ילדים ולימודי פסנתר ואורגנית לגיל הרך. אילנה לננטר היא פסנתרנית מנוסה ומורה לאורגן לפסנתר העוסקת בתחום ההוראה מעל ל-20 שנה. אילנה הופיעה בקונצרטים, עברה הדרכה לגיל הרך ממפקחים יפניים ומכינה ילדים לקראת הופעות.

עוד מידע תוכלו למצוא באתר https://www.yamaha-music-tlv.co.il/

כתוב/כתבי תגובה