המסת שומן בקור – הטרנד החם של השנה

המסת שומן בקור – הטרנד החם של השנה

שומנים עקשניים שאינם מוכנים להגיב לכל ניסיונות הדיאטה שלכם? אכן עסק ביש. אנשים רבים מתמודדים ברמה יומיומית עם ניסיונות להסרת שומנים. הם מנהלים תפריט יומי מדוקדק, מבצעים פעילות גופנית וכושר באופן קבוע, אך מה לעשות, ותאי השומן עקשניים כל כך ולא מגיבים לכל המאמצים הללו? כאשר אדם מתמודד עם מציאות כזו עליו למצוא את הפתרון הנכון ולעבור טיפול מתאים אשר יאפשר לו להמיס את תאי השומן הללו ולנצח אותם אחת ולתמיד.

כיצד מתבצע הטיפול?

מדובר על טיפול מתקדם אשר מבצעים אותו באמצעות מכשור מיוחד. התזה שעומדת מאחורי הטיפול הוא הרגישות של תאי השומן לקור. העובדה שתאי שומן מגיבים לקור ובעקבות טמפרטורה קיצונית הם מומתים, העלתה מסקנות כי ניתן להפנות קור בטמפרטורה מבוקרת וכך להמית את תאי השומן. יש לציין כי מדובר על טיפול בטוח אשר אינו כרוך בסיכונים כלל. והוא אינו פוגע בתאים אחרים בגופנו שכן עוצמת הקור אינה משמעותית לתאים אחרים מלבד לתאי השומן.

תהליך טבעי שממשיך את הטיפול

לאחר שהתאים נחשפו לקור הגוף מתחיל תהליך טבעי של פינוי התאים המומתים מהגוף. התאים המתים מתפרקים באופן טבעי ועוברים הפרשה טבעית מהגוף. מה שאומר שתוצאות הטיפול מורגשות וניכרות לעין לאחר תקופת מה מעת ביצוע הטיפול. בשלב בו הגוף מסיים לפרק ולפנות את כל התאים המתים יוכל המטופל לראות במוחש את התוצאות הנהדרות של הטיפול.

מתאים או לא מתאים?

הטיפול עשוי להיות מומלץ במקרים מסוימים, אך לא מתאים במקרים אחרים. בכל מקרה לגופו יש להתייעץ ולקבל את כל המידע הרלוונטי הנוגע לתחום עם מנתח פלסטי בכיר. כך שאפשר יהיה לקבל החלטה בדבר נקיטת הטיפול. חשוב להדגיש כי לא מדובר על תהליך הצרת היקפים בסיסי אשר יחליף את הדיאטה ואת הפעילות הגופנית. מדובר על טיפול ייעודי אשר נועד לנצח תאי שומן עקשניים באזורים מסוימים בגוף, וכך לאפשר לאדם להשיג את המטרה אליה הוא חותר ובעבורה הוא מתאמץ. ואכן, מטופלים רבים מדווחים על תוצאות נפלאות ועל שביעות רצון רבה מטיפול המסת שומן בקור.

כתוב/כתבי תגובה