משחקי חשיבה מוגדלים לבתי ספר לכיף ולמידה

משחקים גדולים לבית ספר

חברות עצמאיות ופרטיות מקיימות פעילות או די טי המוגדרת כפעילות המתקיימת, בעיקר, בסביבה  החיצונית ולא בין כותלי המבנים של מוסדות הלימוד. במסגרת סדנאות ו/או פעילויות כאלו ניתן למצוא גם משחקי חשיבה מוגדלים לבתי ספר. אלו נחשבים כמשחקים המשלבים למידה והנאה ומשוחקים במסגרות קבוצתיות. מדובר  בעיקר על משחקים ידועים אשר שוחקו במסגרות קטנות של מספר קטן של משתתפים, והוגדלו ועוצבו מחדש על מנת שיוכלו רבים להשתתף בהם. כל זאת, על מנת להפוך אותם לקבוצתיים ולכאלו המקבלים משמעויות שונות ונוספות. בנוסף, קיימים משחקים גדולים לבית ספר אחרים שפותחו במיוחד למטרות אלו.

הקניית ערכים

קבוצות המשתתפים יכולות להיות הומוגניות כמו: כיתות לימוד, קבוצות ילדי גן באותו גיל, צוות מורים, מנהלי בתי ספר ועוד.  ניתן לשלב בפעילויות בתי ספר ומוסדות לימוד אחרים גם הורים ובני משפחה. פעילויות אלו מקנות ערכים שונים בהתאם לסוג המשחק הנבחר. ניתן למצוא ערכים חינוכיים,  חשיבה יצירתית, מחוץ לקופסא, למידה לעבודת צוות, אפשרות להתבטאות אישית בתוך מסגרת, גילוי יכולת מנהיגות, גיבוש חברתי והכול בשעות הנאה רבות.

מגוון משחקים

בין המשחקים המוגדלים ניתן למצוא: שטיחי לימוד לחשבון, משחקי חשיבה, משחקי בועות סבון, דוקים גדולים, משחקי כדור שולחניים או על משטחים מחופים, בניית מתקנים ומגדלים, דוכני קליעה ועוד. חלקם מונחים על הרצפות אחרים מותקנים על רגליים ו/או בסיסים מותאמים ועל תמיכות אחרות, חלקם מוצמדים לקירות מבנים ועוד. הם מותאמים לקהל מגוון ולפעילויות מגוונות. יש למוסדות חינוך וגני ילדים, ואחרים נועדו לאירועים משפחתיים, לימי כיף ועוד. חלקם מיועד למספר שעות משחק וחלקם מספקים ריגושים קצרים ומהנים. ניתן להזמין לכל אירוע את המשחקים המתאימים לו ביותר. מומלץ לקבל ייעוץ ושירות מחברה מקצועית בתחום.

 

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
5 דרכים לרכוש מקררים איכותיים בזול
אם אתם מחפשים מקרר איכותי בזול, כדאי לשקול את חמש הדרכים הבאות לרכוש אותו במחיר שווה. 1 קנה מכשירי...
קרא עוד »
מרץ 07, 2023
דשא סינטטי – מה ההבדלים בין סוגי הדשא?
כל אחד רוצה ליהנות ממראה ירוק וטבעי של דשא, צמחים ונוי אצלו בגינה הפרטית אולם דשא הוא משהו שמצריך...
קרא עוד »
מאי 25, 2021
האם ציור טבע מתאים לחדר השנה?
אתם עומדים מול בחירה של ציור אומנותי לחדר השינה שלכם. מצאתם בגלריה אומנותית ציור טבע עוצר נשימה, ואתם...
קרא עוד »
פבר 26, 2020