מכונות לניקוי ריפוד – כל מה שצריך לדעת

אם אתם שוקלים להחליף ספות לבית, לא בטוח שזה הצעד הנכון לעשות. לפעמים, כל מה שצריך זה ניקוי יסודי לריפוד שכבר יש לכם, כדי להרגיש כאילו קניתם ספות חדשות.

בבית עם ילדים זה עוד יותר מצוי. לפעמים הילד או הילדה הקטנים קשקשו על הספה, ניקיתם, אבל זה לא ממש ירד, כתמים שנערמו על הבד עם הזמן ולא יורדים כך שהספה כבר מאבדת את הצבע הטבעי שלה. 

זו הסיבה אגב שהרבה אנשים מעדיפים ספות עור, אלו ספות שלא סופחות אליהם כתמים וקל יותר לנקות אותן, אבל אם אתם אוהבים יותר ספת בד, זה שלכם, אתם רק צריכים לדעת איך לנקות אותן. 

אז מה מכונות לניקוי ריפוד יכולות לעשות לספה שלכם? המשיכו לקרוא כדי לדעת.

מכונות לניקוי ריפוד:

מכונות לניקוי ריפוד יכולות לעזור לכם לקבל ספה חדשה כמעט לחלוטין. אם הספה שלכם ממש מלוכלכת אתם תידהמו מהיכולת של המכונה לנקות את הריפוד שלכם.

איך זה עובד? ראשית יש ניקוי יבש על כל הספה או המיטה שאתם רוצים לנקות. שואבים את האבק החוצה ועושים ניקוי יבש יסודי. לאחר מכן, משתמשים במכונה. מה היא עושה? זרם מים בעוצמה חזקה אל הבד יחד עם הזרקת חומרי חיטוי חריפים.

אלו מוציאים ביחד את כל הלכלוך שנדבק ונספג בספה ובבד לאורך הזמן, במקרים שיש לכם בעיות עם חרקים, הרבה פעמים חומרים אלו הורגים את החרקים. 

העלות של ניקוי ספות יחסית למה שתקבלו היא נמוכה מאוד. מדובר על כמה מאות שקלים לספה ואתם נהנים מספה חדשה. אם אתם רוצים להתקדם שלב אחד קדימה אתם יכולים גם לרכוש את המכונה הזו בעצמכם. מידע נוסף באתר http://elraz-ltd.co.il/

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
למה אתם חייבים מפיצי ריח למשרדים
מפיצי ריח הם כלי עזר חשוב במגוון רחב של חללים, החל מחדרים פרטיים בבית, חדרי המתנה במרפאות, חנויות...
קרא עוד »
אוג 29, 2021
פרחים ירושלים
אם אתם מרגישים שהתקופה הארוכה בה שהיתם בבית כתוצאה מנגיף הקורונה גרמה לכם להתגעגע למראה הטבע, כדאי...
קרא עוד »
אפר 05, 2021
כל המידע על טיפול ב-EMDR
טיפול ב-EMDR Eye Movement Desensitization and Reprocessing הוא סוג של פסיכותרפיה המסייעת לאנשים לעבד זיכרונות טראומטיים...
קרא עוד »
פבר 13, 2023