אוהבים לתרגל יוגה? כיצד תוכלו להפוך את זה למקצוע?

כבר כמה שנים שאתם מקפידים ללכת בכל שבוע לשיעורי יוגה במרכז יוגה הקרוב לאזור מגוריכם, ויש אפילו שבועות בהם אתם מוכרחים לעבור לפחות שניים-שלושה שיעורים בשבוע כדי להשקיט את הגוף והנפש. למרות שמדובר על תחביב אהוב במיוחד של תרגול יוגה, תשמחו וודאי לדעת שקיימת בידיכם האפשרות להפוך את זה למקצוע – ופשוט ללמוד קורס יוגה מקצועי ומקיף, לאחריו תוכלו להפוך להיות מורי יוגה מקצועיים ומבוקשים.

מידע כללי על קורס הדרכת יוגה

קורס הדרכת יוגה הינו קורס שמוכר על ידי ארגון מורי היוגה בישראל, ולכן כל התכנים הלימודיים שמועברים בו נבחרו בקפידה וקיבלו את האישורים המתאימים לבניית מתכונת לימודים. באמצעות קורס מדריכי יוגה כל מתרגל יוגה יוכל להפוך להיות מורה ליוגה, זאת על פי בחירת מסלול לימוד שיתאים להעדפותיו – בין אם מדובר על קורס מקיף שנפרס על גבי שנתיים, או קורס מהיר יותר שמעניק הכשרה כבר לאחר שנת לימודים אחת.

מה לומדים במהלך הקורס?

כיוון שבתור מתרגל יוגה אתה יודע בצורה מעמיקה כיצד לבצע תנוחות ותרגילי יוגה, במהלך קורס לימודי יוגה תלמד איך להנחות מתאמנים אחרים לבצע תנוחות ותרגילים בצורה נכונה. נוסף לתכנים עיוניים ומעשיים שהתלמידים יעברו, הם גם ילמדו כיצד להפוך את היוגה לחלק משגרת היומיום שלהם וכך להשפיע בצורה טובה יותר על התלמידים שילמדו אצלם.

למי מתאים ללמוד קורס יוגה?

יוגה הוא סוג של אימון גופני המשלב בין הגוף הפיזי לרוחניות של הנפש, ולכן לימודי יוגה יתאימו לאנשים שמתחברים לשילוב של אלמנטים אלו בחייהם, וכן עבור מתרגלי יוגה וותיקים שמתחברים לאימון גופני שמעביר את המתאמנים מעין מסע רוחני.  למידע נוסף בנושא הוראת יוגה

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
פתיחת הסודות של ארגונומיית מחשב נוחה
כשאנו מנווטים בנוף הדיגיטלי של העולם המודרני שלנו, לעתים קרובות אנו מזלזלים בחשיבותן של מערכות...
קרא עוד »
דצמ 17, 2023
כובעים אפשר גם בחורף
בואו לא נטעה החורף בישראל לא דומה לחורף באירופה ואפילו לא בארצות הברית וזהו משהו שאנו חייבים לקחת...
קרא עוד »
ינו 22, 2019
מתקני כושר – הופכים מאוד פופולריים
מתקני כושר פופולריים גם מכיוון שהם קלים לשימוש ואינם דורשים שום מומחיות. הם יכולים לשמש אנשים מכל...
קרא עוד »
ספט 19, 2022