מי לא רוצה לחיות בשפע?

מי לא רוצה לחיות בשפע?

כל אדם שואף לחיות בשפע. כמובן ששפע הוא לא רק דבר גשמי וחומרי אלא גם רוחני. אדם צריך לחיות חיים שבהם הוא שמח ממה שיש לו ולא מצוי במרדף אינסופי אחר דברים שאין בכוחו להשיג. חשוב מאוד לדעת שלא פעם אנשים אינם משיגים שפע, בשל אמונות שונות, מחשבות שונות הטבועות להם בתת מודע ועוד. לא פעם אנשים חוסמים את עצמם מלקבל את השפע המגיע להם ועל כן, עליהם לעשות את כל מה שניתן בכדי לפתוח את הערוץ של השפע בחייהם.

לחיות בשפע – עניין של מחשבה

מי מאיתנו לא רוצה לחיות בשפע? בעידן שבו הכל זמין והכל מוצע לכל אדם וכל מה שהוא צריך לעשות זה פשוט לרכוש את מה שהוא חפץ בכסף, רבים מחפשים את הדרך הקלה ביותר להתעשר. ובכן, חשוב מאוד לדעת ראשית כל ששפע הוא לאו דווקא עושר גשמי ולא פעם, כאשר לומדים להעריך את הדברים החשובים בחיים ולהנות מהם, כבר מרגישים עשירים. כמו כן, לא פעם האדם כל כך עסוק במרדף אחרי השפע הגשמי או הרוחני אך הוא עצמו חוסם את עצמו לאפשרות לקבל ולהכיל את השפע בשל אמונות מגבילות הנוגעות לכך שהוא איננו ראוי לאותו השפע. מדובר על אמונות ומחשבות שיכולות להיות ברמת המודע של האדם או התת מודע שלו. על מנת לקבל את השפע המגיע לכל אדם, חשוב מאוד שהוא יכין את עצמו להיות ראוי ופתוח לקבלת השפע.

כיצד מקבלים את השפע שמגיע לכם?

מדיטציה מעניקה את הכלים היעילים ביותר לצורך התבוננות עצמית פנימית, לצורך ביטול אמונות מגבילות בתת מודע הנוגעות לתודעת שפע ועוד. על ידי ביצוע מדיטציה באופן שגרתי, בשיטה המתאימה לכם, גם אתם תוכלו לקבל את השפע שלכם בצורה המהירה והקלה ביותר.
בקרו באתר של מרחב מודעות כדי לקרוא בהרחבה על תודעת שפע, הגשמה עצמית וכו'.

כתוב/כתבי תגובה