הדגשת שפתיים לנשים ולגברים

הדגשת שפתיים

אחד מטיפולי האסתטיקה השכיחים והמבוקשים ביותר הוא טיפול הדגשת השפתיים. אם בעבר רק נשים דרשו בטיפול אסתטי שכזה, הרי שכיום גם גברים לא מתביישים להודות ברצונם ליהנות משפתיים מעוצבות יותר. האתגר הגדול ביותר של הרופא המטפל עם הליך הדגשת השפתיים, הוא לשמור על נראות טבעית ככל הניתן. ד"ר צבר מומחה בטיפול זה, כאשר ניתן להדגיש את השפתיים, להגדיל אותן ולתחום אותן.

השיטה של ד"ר צבר (בקרו באתרו https://dr-david.co.il) מספקת תוצאות טבעיות, עד לכדי כך שגם גברים לא חוששים לבצע את ההליך. הנראות הטבעית לא גוררת שאלות כמו "מה עשית?", "מה חדש אצלך?", "נגעת בשפתיים?" ושאלות נוספות היוצרות מבוכה גדולה. גם גבר שאינו מרוצה משפתיים דקות, יכול ליהנות ממילוי ועיבוי שיטיבו עם הנראות של האיבר הכל כך מרכזי.

החשיבות שבחחירת הרופא המבצע את התהליך

בכדי לבצע את ההליך לא מספיק שהרופא יהיה בעל ההכשרה המתאימה, אלא בעל הניסיון המתאים. מה שקורה לא אחת לאחר טיפולים של הדגשה ומילוי שפתיים, הוא שהתוצאה המתקבלת מגושמת ולא מתאימה לפניו של המטופל. ד"ר צבר, בעל ניסיון עשיר בהליכים מסוג זה, שם את הדגש על שידוך בין מבנה הפנים ובין צורת השפתיים. מראה פרופורציונאלי ומחמיא הוא זה שבסופו של דבר משביע את רצון המטופלים.

הטיפול המוצע על ידי ד"ר צבר הוא טיפול קצר וממוקד, כאשר ניתן לאחריו לראות את התוצאת באופן מיידי. לרוב, ניתן לשוב אל פעילות השגרה מיד לאחר הטיפול, כך שלא נדרשים ימי מנוחה ארוכים או תקופת החלמה סבוכה וקשה. עוד לפני שבוחרים את סוג הטיפול – הדגשה, תחימה או הגדלה, חשוב לבחור ברופא מנוסה המבצע את הטיפול בטכניקה מתקדמת וחדשנית.

למי מתאים הליך מילוי השפתיים?

בשונה מהליכים אסתטיים שונים המיועדים לנשים שרוצות להתעמת אל מול קצב ההתבגרות, מילוי השפתיים מתאים לנשים ולגברים בוגרים בכל גיל. כידוע, בעוד ישנם אלו הנולדים עם שפתיים בשרניות ועבות, גם ישנם אלו הנולדים עם שפתיים דקות. לכן, במידה ואתם מעוניינים לעצב מחדש את השפתיים וליהנות מנראות טבעית-הרמונית, הליך מילוי השפתיים יכול להתאים גם לכם.

האם ישנן תופעות לוואי לאחר הטיפול?

הודות לשיטה בה עושה שימוש ד"ר צבר, ניתן ליהנות מהתוצאות מיד לאחר הטיפול. עם זאת, כן כדאי לדעת מראש כי בהתאם לאופי הטיפול ולסוג החומר שהותאם לטיפול הספציפי, ישנה סבירה כי השפתיים יהיו נפוחות. מיד לאחר הטיפול יקבל כל מטפל הנחיות מפורטות, במטרה להפחית את הנפחיות כמה שיותר מהר וליהנות מהטבה. מאחר והשפתיים עדינות מאד בימים הראשונים שלאחר הטיפול, ישנן גם הנחיות באשר לשתייה של משקאות חמים, כאשר כדאי בהחלט להימנע מהם תחילה.

מילוי שפתיים גם באמצעות הבוטוקס

טיפולי השפתיים מתחלקים לכמה טיפולים שונים: הדגשת שפתיים, מילוי שפתיים, עיצוב ומילוי לשפתיים, מילוי קמטים בשפתיים ומילוי באמצעות בוטוקס. ד"ר צבר יבחר את שיטת הטיפול המתאימה ביותר למטופל לאחר פגישת הייעוץ, זאת לאחר שיוגדרו מטרות משותפות ויתבצע אבחון מעמיק.

אחת השיטות בהן עושה ד"ר צבר שימוש היא מילוי באמצעות הבוטוקס. אחת הסיבות לכך שעושים שימוש בחומר הכל כך פופולארי, היא מאחר ומדובר על טיפול קצר, נקודתי ובטוח. בשונה מהליכים אסתטיים אחרים, השימוש בבוטוקס לא מצריך מאף מטופל הרדמה או אשפוז, כאשר התוצאות המתקבלות טבעיות, אלגנטיות ומעניקות את המראה הנדרש. כפי שכבר הוזכר קודם לכן, ישנה חשיבות גדולה לבחירת רופא מקצועי ומנוסה. בהתאם למטופל ולדרישותיו, יותאם המינון המתאים של החומר בכדי להבטיח שהטיפול יהיה בטוח.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
קורס אנגלית ללימוד עצמי
קורס אנגלית באינטרנט ללימוד עצמי הוא שיטת הלימוד הטובה ביותר עבור כל מי שאינו מתחבר ללימודים בקבוצה....
קרא עוד »
אפר 21, 2021
איך קניית צפיות ביוטיוב תעזור לקידום הסרטונים שלכם?
זה ממש לא משנה אם אתה מורה לגיטרה ומוזיקאי שמפרסם את עצמו דרך סרטונים ברשת, אם את גורואית אופנה וטיפוח...
קרא עוד »
נוב 03, 2020
נעלי הוקה – למי זה מתאים?
נעלי הוקה יכולות להתאים בצורה מושלמת לכל מי שנהנה לרוץ, ללא שום קשר ליכולות הריצה שלו, לסגנון הריצה...
קרא עוד »
ינו 27, 2019