הרצאות על נומרולוגיה מאת רמי שקלים

הרצאות על נומרולוגיה

אנשים כל הזמן מנסים לדעת יותר על החיים, כאשר יש את אלה אשר ניגשים אל הרצאות מעניינות בעניין, ואחרים אשר יוצרים את ההרצאות הללו ומעבירים את הידע שהם רכשו לאחר שנים רבות מאוד של חקר ולמידה בעניין מסוים. אחד מן התחומים אשר יוצרים עניין כבר מאות בשנים הוא זה של חקר המספרים, שמוכר לרבים בשם נומרולוגיה. גם בנושא זה יש הרבה מה ללמוד, כאשר ההתחלה של התחום הזה החלה פחות או יותר לפי הסברה, על ידי הפילוסוף היווני פיתגורס, ומאז הרבה תמורות חלו בשיטה שהתפתחה למשהו בדרישה גבוהה בעולם המודרני החדש.

תחילתה של תורה שלמה

כאמור, ההתחלה של הנומרולוגיה החלה עם אדם אחד בשם פיתגורס אשר מלבד היותו מתמטיקאי אשר ייסד את משפט פיתגורס שכולם לומדים בשיעורי מתמטיקה, יש גם את כל העניין הזה שלו במספרים וכיצד שהם מתחברים אל הקוסמוס כולו. הוא סבר כי המספרים מרכיבים את ההוויה הן מבחינה של חומר והן מבחינה של רוח כאשר לכל דבר בעולם קיים מספר אשר מייחד אותו, החל מהדבר הכי קטן ועד לדבר הכי גדול. המשמעות שמקנה תורת המספרים המודרנית היא שונה מאשר אותו חקר מספרים שיצר פיתגורס אי שם בעבר הרחוק, אבל זה בהחלט הבסיס שממנו צמחה לה תורה מרתקת שלמה שאותה מעביר בהרצאות מרתקות רמי שקלים.

מספרים שמספרים על החיים

הנומרולוגיה בהקשר אל היהדות היא נומרולוגיה קבלית, אשר קשורה אל הקבלה. לפיה השימוש בתורת המספרים הוא על מנת להגיע אל הבנה מעמיקה יותר במערכות יחסים בין בני אדם, וכיצד המספרים הם אלה אשר יש להם ת הכוח להיות בעלי השפעה על הצלחה של מערכת זוגית לצד ההשפעה על הצלחה של עסק, הצלחה של קריירה וצמיחה ושגשוג של כל אחד ואחד.

רק כאשר מגיעים אל הרצאות נומרולוגיה http://www.ramis-numerology.com/blank-1 בנושאים הללו נכנסים אל עולם מסקרן במיוחד, ושם יכולים להציג שאלות ולקבל גם באותה ההזדמנות תשובות שאותן יכולים לבחור האם להכיל או לקבל בתור מידע שבו בוחרים לא לעשות שימוש בכלל. התורה הזו נושקת אל החיים של כולם, והחיבור בינה לבין כל מה שהיה ומה שכבר קיים הוא דבר שבהחלט ראוי לסדר שלם של הרצאות ולכל הפחות להרצאה אחת.

קראו גם:

היכן מוצאים מרצים מומלצים ומעניינים?

מועדון PG תרבות ופנאי

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
קוסמטיקאיות בחיפה
ניתן להגדיר את המילה "קוסמטיקאית" כמי שעברה הכשרה באומנות ובמדע של ייפוי ושיפור מראה הפנים והגוף....
קרא עוד »
אוק 21, 2022
איך בוחרים סטודיו להפקת אנימציה?
אחד משיטות הפרסום הטובות ביותר שיש, זה באמצעות סרטוני אנימציה. אנחנו יכולים לראות את זה הן בטלוויזיה,...
קרא עוד »
אפר 03, 2019
אביזרי מין – כיצד בוחרים
כבר מזה עשרות שנים שגברים ונשים בוחרים אביזרי מין מבית אהבה ותשוקה מסוגים שונים כדי להעצים את העונג...
קרא עוד »
יונ 08, 2021