שמלות סריג לחורף חם ונעים

החורף כבר הגיע ולמרות שהשנה הוא איחר בכמה חודשים טובים, הוא נמצא כאן היום במלוא תפארתו. אחד מהדברים שיש לרכוש לקראת החורף הם כמובן בגדים מחממים שיאפשרו לנו ליהנות ממנו ולא לקפוא מקור. בגדי החורף מיוצרים מבדים עבים כמו צמר, כותנה עבה, ג'רסי וכן משלבים בהם גם פרווה נעימה. אחד מהבדים החורפיים שמקורו מהצמר הוא בד הסריג ועל כן ניתן לראות בחורף מבחר בגדים שמיוצרים מהבד הזה ואפשר בהחלט לומר כי מדובר בחלק גדול מאוד מבגדי החורף.

שמלות סריג לחורף – כדי שתיראי טוב יותר

אחד מבגדי החורף המוכרים יותר הן שמלות הסריג. שמלת סריג תפורה – איך לא – מבד סריג העשוי מצמר סינטטי או צמר אמיתי. אחד המאפיינים הבולטים של הסריגים הוא שהם נצמדים לגוף ועומדים עליו מאוד יפה; זאת כמובן במידה שאכן מדובר בסריגים איכותיים. על כן, אפשר להסיק מכך ששמלות סריג הינן פריט לבוש מחמיא מאוד ואף מתאים את עצמו לכל מבנה גוף. בנוסף לזאת, למרות שעל פניו מדובר בבגד שמיועד בעיקר לחורף בשל העובי של הסריג, עדיין קיימים גם בדי סריג דקים שמייצרים מהם שמלות שכן יכולות להתאים לעונות מעבר ואפילו לקיץ.

היכן קונים שמלות סריג לחורף?

שמלות סריג הפכו זה מכבר למוצר בייסיק בכל קולקציית חורף ולכן ניתן למצוא אותן בכל חנויות הבגדים שמוכרות בגדי חורף; הן בחנויות בזאר זולות והן בחנויות יוקרה, אך כמובן שמומלץ לרכוש שמלות סריג רק בחנויות שמשווקות בגדי איכות. האיכות חשובה כאן הרבה יותר מאשר בבגדים מסוגי בד אחרים מכיוון שלסריג יש נטייה להימתח או להתכווץ, ואם רוצים לוודא שהשמלה תישאר שימושית לאורך כל העונה, היא חייבת להיות איכותית ביותר. מידע נוסף באתר שמיים וארץ

כתוב/כתבי תגובה